• GoHome Professional
do 1200 eura/m2 najnovije 2.sprat do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 1200 eura/m2 najnovije 2.sprat do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 1200 eura/m2 najnovije 2.sprat do 110 m2

  • Za upit "do 1200 eura/m2 najnovije 2.sprat do 110 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LOZNICA, 115.000 €, 107,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Zgrada sa stanom i poslovnim prostorom U centru grada Loznica na trgu Jovana Cvijića prodaje se dvospratna zgrada, koja se sastoji od poslovnog prostora i duplex stana. Ukupna površina zgrade iznosi 107 m2, površina zemljišta — 1.8 ari (ispod zgrade je 43 m2). Prizemlje zauzima poslovni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.000 €, 101,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstven salonski stan od 101m², smešten u samom centru grada – u pešačkoj zoni, na korak od svih bitnih sadržaja. “Ovde se živi lagano — blizu centra, a daleko od stresa.“ Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta i odiše autentičnim šarmom starog Sombora. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan 110m2 Futog, Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 2 spratu, nova stambena zgrada. Ima 3 komforne spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu, vešeraj, Dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom. Stan je orejntisan ka sunčanoj strani sa dosta svetlosti. Uz stan se dobija 2 parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad – Kosovska ulica potez Centar-Podbara. II sprat, troiposoban stan klasičnog rasporeda, dvostrano orijentisan, odvojena kuhinja, ostava u stanu. Dve terase U kraju sa još uvek dovoljno parkinga. Moguć je dogovor ako nekome trebe i prazan stan.. Agencijska oznaka 9103009. Kontakt....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 104.000 €, 109,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju konforan stan od 109m2, 5 minuta od centra. Stan se nalazi na drugom spratu i čine ga hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, Stan poseduje nezavisno centralno grejanje na struju i dodatno je izolovan. U većem delu stana su ispod tarketa grejne cevi što ga....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.400 €, 107,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Daje se u zakup, prelep salonski stan u samom centru grada, idealan za poslovnu delatnost. Može za firme ili za *** coworking prostor*** - top lokacija!!!! Stan poseduje četiri odvojene sobe, dve veće i dve manje. Odvojenu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 106,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo dva stana u kući koja su odvojena kao dve zasebne stambene jedinice. Prvi sprat: stan po strukturi trosoban 58kv spavaća soba sa terasom, dečija soba, dnevna soba kuhinja i kupatilo. Drugi sprat: stan po strukturi dvosoban 48kv koji je u sivoj fazi. Uz ova dva stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 1200 eura/m2 2.sprat do 110 m2 (379)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>