• GoHome Professional
do 110000 eura lift pala cena što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 110000 eura lift pala cena što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura lift pala cena što veći

  • Za upit "do 110000 eura lift pala cena što veći" pronađeno 98 nekretnina - prosečna cena 2.248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 23.500 € na 22.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 23.500 €
24.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. Garaza,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 109.000 € na 107.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 120.000 €
08.02.2026 - 109.000 €
01.03.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

0.5, 25m2(terasa 2m2), CG, lift, II/VIII, telefon, interfon. Uknjiženo 25m2. Lep svetao stan na odličnoj lokaciji, u blizini Šumica. Sastoji se od prostranog i osvetljenog dnevno-trpezarijskog prostora, izdvojenog kuhinjskog dela, hodnika i kupatila. Blizina škole, vrtića , prodavnica.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 120.000 € na 107.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 120.000 €
27.02.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Šumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom.Odlična prilika za investiranje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 73.130 € na 66.950 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 73.130 €
27.03.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007735. Prodaje se kompletno nameštena, funkcionalna i svetla garsonjera (24 m2) na 4. spratu stambene zgrade bez lifta na Podbari. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom i svm potrebnim sadržajima za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.000 € na 88.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.000 €, 22,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 93.000 €
24.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT. Uknjizena 1/1. Prodaje se potpuno namestena. Cisto vlasnistvo, bez tereta i hipoteke. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.000 € na 88.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 88.000 €, 22,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.000 €
22.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjižen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoške pijace, II sprat, LIFT. Uknjizena 1/1. Prodaje se potpuno namestena. Čisto vlasnistvo, bez tereta i hipoteke. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.200 € na 89.700 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 89.700 €, 19,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 92.200 €
04.03.2026 - 89.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Garsonjera na Keju – jedinstven pogled na Tvrđavu i Dunav Na prodaju je uknjižena garsonjera od 19 m², smeštena na 5. spratu zgrade (bez lifta), iznad koje se nalazi tavanski prostor, što znači da nema stanova iznad i da je stan izuzetno miran. Ovaj svetao i funkcionalan prostor....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 41.250 € na 39.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 39.900 €, 18,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 41.250 €
10.04.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garsonjera površine 18 m². Nalazi se u blizini Dis-a, na šestom spratu zgrade koja ima lift. Ispred zgrade su dostupna parking mesta. Grejanje je centralno. Zgrada je izgrađena 2005. godine i redovno je održavana. U blizini se nalaze marketi, obdanište i dve škole. Ovo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 64.220 € na 61.500 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.500 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 64.220 €
18.02.2026 - 61.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini železničke stanice. Stan je idealan za studente, samce, mlade parove, kao i za investiciju zbog velike potražnje za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 30.000 € na 27.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 29.000 €
17.12.2025 - 30.000 €
11.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Beograd na vodi - garažno mesto u garaži koju dele BW Aqua i BW Verde. Nivo -1. Odlična pozicija, u blizini ulaza u lift u zgradu BW Verde. Zgrada na dobroj poziciji u blizini Kule i Galerije. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz na rampu samo sa karticom. Na odličnoj poziciji, nema....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-98 (od ukupno 99)

<< <1 2 3> >>