• GoHome Professional
do 110000 eura lift 90 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura lift 90 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura lift 90 m2 što veći

  • Za upit "do 110000 eura lift 90 m2 što veći" pronađeno 154 nekretnina - prosečna cena 960 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • pogodan
    • parking
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 92.800 €, 98,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen komforan stan u novogradnji, površine 98 m² (58m² stan + 39,96 m² terasa) u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti, dvostrano orjentisan. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 68.600 €, 98,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na šestom spratu u strogom centru grada. Sadrži veliku terasu. Zgrada ima lift. Dvostrano orijentisan. Depozit obavezan. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110000 eura lift 90 m2 što veći'
80.000 €
102.000 €
75.000 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.600 €, 97,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, kompletno namešten dupleks površine 97 m², koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je funkcionalno organizovan, prostran i idealan za porodicu ili višečlano domaćinstvo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaćih soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,konforan, kompletno opremljen stan,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,predsoblje,3 sobe, kupatilo, toalet, terasa,dvorišno orijentisan mirno,uveden je internet u stanu,dozvoljeni su kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 115.000 €, 97,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini reke i keja smešteno je naselje koje je na 10 minuta hoda od strogog centra grada tako da je laka dostupnost svih gradskih sadržaja. Na poslednjem spratu se nalazi izuzetno sunčan, trostrano orijentisan stan. Poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 110.000 €, 97,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan na 7. spratu, lift ide do 6. sprata, dvostran, dve terase, dve klime Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.350 €, 97,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep i komforan troiposoban stan u centru. Površine je 97m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju punom zelenila i parkova, izdaje se prazan stan idealan za porodični život. Prostire se na funkcionalnom rasporedu koji obuhvata prostranu dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, dodatni toalet i terasu koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 76.800 €, 96,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima 2 terase, 2 kupatila, u jednom je tus kabina a u drugom djakuzi kada. Takodje je ugradjena masina za sudove, postoji i mikrotalasna rerna kao i sve ostalo od opreme. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 115.000 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan troiposoban stan na Paliluli, savršen za porodični život. Površine je 96m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 81.600 €, 96,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U prilici smo da vam ponudimo kompletno namešten, odmah useljiv stan,96m2, strukture 3.0., 9/14 sprat, CG, klima uređaj, internet, KTV, 2 lifta, video nadzor *Prostorije: 3 sobe, kuhinja , trpezarija, hodnik, kupatilo, toalet, ostava, terasa *Stan je izuzetno svetao, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Durlanu u blizini pošte u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na drugom spratu male stambene zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 95m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dve dovojene spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.669 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi duplex na Bulevaru oslobođenja površine 95m2 Pet Friendly. U potpunosti je opremljen, ima dva kupatila,ostavu i zatvorenu terasu površine 15m2 Garaža je uračunata u cenu zakupnine. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100475. Novi Sad, Sajam – ABC. Ulica Rumenačka. Trosoban nenamešten stan, opremljen kuhinjskim elementima sa sudoperom, dvostrano orijentisan. 95M2, komforne sobe, terasa. Prvenstveno namenjen za tihu poslovnu delatnost. Uvučen od ulice i buke. kontakt....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 110.000 €
19.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

MOGUĆA KUPOVINA PUTEM STAMBENOG KREDITA! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan površine 85m²+ terasa koja ima preko 10m2, idealno pozicioniran u samom centru grada. Nalazi se u zgradi novije gradnje, koja poseduje lift i uredno održavane zajedničke prostorije. Stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 95 m2 NOVA DETELINARA ul.Rumenačka, četvorosoban prazan stan, 1 sprat od 8, lift, cg, terasa, klima, useljiv, pogpdan z astanovanje i poslovni prostor CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5009, 064-829-5005, 021-6337-037, SAJAM ul.Rumenačka....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 108.080 €, 95,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/property/501404 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 95m2,terasa 4m2, CG, lift, III/VII, telefon, interfon. Uknjiženo 94m2. Izdaje se prostran i svetao stan površine 95 m², u ulici paralelnoj sa Bulevarom Kralja Aleksandra. Nalazi se u centru svih zbivanja, a ipak u mirnoj i tihoj ulici okruženoj zelenilom. Struktura stana: • Ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.250 €, 95,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

📌 Izdaje se četvorosoban stan 📍 Lokacija: Ugao Cara Dušana i Bulevara Cara Lazara Detalji o stanu : 🏢 IV sprat, dvostrano orijentisan 🛋️ Prostran dnevni boravak 🛏️ 3 spavaće sobe 🛁 2 kupatila 🌿 2 terase 🗄️ Ostava 🛤️ Hodnik Dodatne informacije : 🏡 Stan je odmah useljiv 🐾....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Detelinari, Rumenačka ulica, površine 95m2. Stan se sastoji iz tri sobe (dnevne sobe i dve spavaće sobe), kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu. Stan se izdaje prazan, sa kuhinjskim elementima. Useljivo od 01.06.2025. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 76.000 €, 95,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88493, III/V, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, stambena zgrada. Funkcionalan,kompletno opremljen stan.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa izlazom na terasu,,odvojene kuhinje i trpezarije,WC,ostave,odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, na par koraka od Vaznesenjske crkve, Vlade Srbije, trga Stefana Nemanje. Odlična lokacija stana, strogi centar grada. Površine je 95m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 99.990 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 94m2 u samom centru grada. Nalazi se na 3/3 spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, kuhinje, kupatila i toaleta. Na podovima su parket i pločice, prozori su krovni Velux, a grejanje je na struju (klima-tplana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.200 €, 94,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna ponuda! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja, u mirnom i uređenom delu Bulevara Oslobođenja. Smešten je na trećem spratu zgrade i odmah je useljiv. Stan ima ukupnu površinu od 94 kvadratna metra. Sastoji se od četiri opremljene sobe, dok je jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.700 €, 94,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje veoma prostran i svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi na popularnoj lokaciji (ul. Đorđa Rajkovića/Gundulićeva - Podbara), nedaleko od centra, Riblje pijace i pešačke zone. Idealno za IT i druge kancelarijske/tihe delatnosti. - Velika open-space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 89.300 €, 94,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119222, XII/XVII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan,funkcionalan, polunamešten, klimatizovan. Poseduje tri pavaće sobe plus velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija, kupatilo i gostinjski wc. Ima prelepu lođu sa....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 116.000 €, 93,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.0 stan 93m2 pored Aviv Parka - novogradnja iz 2011. godine , na 4 spratu od 6 , lift , cg , 2 terase , 2 kupatila , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan - ima pogled na ceo grad . Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Kontakt agent : Jelena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 93,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 93m2, a u prirodi na čak preko 100m2. U potpunosti je namešten, opremljen lepim i kvalitetnim nameštajem, izdaje se sa svom kompletom belom tehnikom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten četvorosoban stan (93 m2) u suterenu stambene zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, APATIN, 56.000 €, 92,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Apatina, na 5 spratu, bez lifta, prodaje se komforan trosoban stan od 92m2. Čini ga prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dve spavaće sobe, veliko kupatilo, ostava. Etažno grejanje na struju, laminat po podu, prozori drveni izo staklo. Uredni papiri, vlasnik 1/1,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 151)

<< <1 2 3 4> >>