• GoHome Professional
do 110000 eura lift što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura lift što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura lift što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 110000 eura lift što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 156 nekretnina - prosečna cena 2.184 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škole, vrtića, više trgovinksih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110000 eura lift što veći zadnjih 14 dana'
110.000 €
105.000 €
120.000 €
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prestižnom kompleksu White Hill Residence u Novim Banovcima, prodaje se stan od 71 m² na visokom prizemlju (zgrada ima 5 spratova), sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan je potpuno opremljen i prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Podno grejanje na gas obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.900 €, 70,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 66,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Površine je 66m2, nalazi se na V (poslednjem) spratu stambene zgrade bez lifta. Stan ima odličan raspored, sastoji se od ulaznog hodnika iz kojeg se komunicira ka svim prostorijama tačnije jednoj....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 112.308 €, 66,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u Novim Banovcima, stan je jugoistočno i severoistočno orijentisan, TIPSKI, nalazi se na I I II spratu. Zgrada P+2+Pe, u mirnoj ulici, na samo 600 m od uključenja na autoput BG – NS, 1 km od osnovne škole, 2,5km od vrtića, 1,3km od doma zdravlja, 270 m od najbližeg marketa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, norveški radijatori, lift, parking, garaža. Na prodaju nov, odmah useljiv trosoban stan smešten u mirnoj ulici u Boleču. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi koja je izrađena od najsavremenijih materijala sa odličnim termoizolacionim svojstvima,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2 . Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 120.330 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 65,04m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054789, DVOIPOSOBAN, DETELINARA, 62 M2 . U ponudi je dvoiposoban dupleks stan površine 62 m2, smešten u mirnom i porodičnom delu Detelinare, u Novom Sadu. Stan je organizovan u dva nivoa. Na donjoj etaži nalazi se predsoblje, kupatilo, kuhinja, prostran i svetao dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Despota Stefana ugao sa Dz. Vasingtona u strogom centru kod Skadarlije Vrsta: Prodajem Stan-Apartman Područje: Stari Grad Lokacija: Skadarlija Adresa: Beograd, Despota Stefana Cena: €120.000 Godina Gradnje: 2011. Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 62 m2 Klima Uređaj Opis:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 48.800 €, 62,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predivan, salonski, dvostran, moze da se preuzme zakupac( 250€)\r\nMogucnost ugradnje lifta.\r\nBez provizije, 0652707927 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa tri lifta, video-nadzorom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Orjentisan je jugoistocno. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, prostrana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 69.000 €, 58,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban stan smešten na čevrtom spratu u zgradi bez lifta površine 58m2 dvostrano orijentisan.Poseduje dve sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu,kupatilo,ostavu i kuhinju koja ima izlaz na terasu.Stolarija drvena,greajnje gradsko sa alokatorima. .

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, INĐIJA, 117.240 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kupovina od investitora u samom centru Inđije - Minjon Residence je stambeni objekat u ulici Novosadska br. 6, sa podzemnom garažom, prizemljem i šest spratova. Ukupno četrdeset devet stanova raspoređenih u sedam nivoa. Iza osećaja trajnosti stoji savremena gradnja i pažnja prema....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 116.850 €, 57,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na Strelištu od 56m2 ( 52m2 stambena površina + terasa od 4m2), po strukturi dvosoban na 4. spratu, lift, cg za renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 56 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 4 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 111.620 €, 55,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 54,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored i čine ga: prostran hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, kao i dodatna manja soba koja se može koristiti kao radna ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 53,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju komforan, dvosoban stan na 8. spratu u zgradi od 12. spratova u Rumenačkoj ulici. Stan se sastoji od dve prostrane sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, terase, ostave, kupatila i ulaznog hodnika. Izvorno stanje, potrebno ulaganje. Predstoji adaptacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompleno opremljen 2.5 soban apartman na Zlatiboru, u 1.zoni, 200 metara od hotela Mona, 400 metara od centra. Apartman se nalazi u novijoj apartmanskoj zgradi, na visokom prizemlju. Zgrada ima lift, interfon, u odličnom je stanju. Stan ima površinu od 53 m2 i strukturu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 84.128 €, 52,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja PDV-a. Struktura stana: Prostrana dnevna soba idealna za opuštanje i druženje Kuhinja povezana s dnevnim boravkom – praktična i svetla....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić… Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 155)

<< <1 2 3 4> >>