• GoHome Professional
do 110000 eura lift što skuplji 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura lift što skuplji 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura lift što skuplji 80 m2 pala cena

  • Za upit "do 110000 eura lift što skuplji 80 m2 pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.150 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • klima
    • lođa
    • uknjižen
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 92.000 €
19.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje 4. juli (D3). Površine 82 m2 + terasa. Sastoji se od predsoblja, trpezarije sa izlazom na terasu, komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, degažmana - dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima keramika, centralno gradsko grejanje, klima uređajStan se....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 81m2(plus dve terase) u naselju 4.Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, piljara, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostarno orijentisan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110000 eura lift što skuplji 80 m2 pala cena'
115.000 €
68.000 €
 
-7%

Promena cene sa 123.600 € na 115.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 123.600 €
20.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 76m2, sa terasom od 18m2 na V (petom) spratu stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, Filozofskog fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>