• GoHome Professional
do 110000 eura 2.sprat do 40 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura 2.sprat do 40 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura 2.sprat do 40 m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 110000 eura 2.sprat do 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 2.344 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110000 eura 2.sprat do 40 m2 zadnjih 14 dana'
76.650 €
76.650 €
34.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja jednoiposobnog stana – Adice, Novi Sad Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 37 m² plus 9m2 tavanskog prostora , koji se nalazi na drugom spratu u ulici Sime Milutinovića Sarajlije, u naselju Adice. Cena: 63.000 € * stan ima 37 m² + 9 m² tavanskog prostora *....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige ) cena: 78.000....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 109.553 €, 37,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, jednosoban stan površine 40m2, na drugom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Fakulteta zaštiite na radu i DIF-a i samog centra grada. Grejna površina stana je 37m2, a u sklopu stana je zastakljena terasa od 3m2. Zbog svoje lokacije ovo je odlična....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 2/4, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-35m2 , ugovorna povr��ina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, sme��ten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno ��etiri eta��e. Stan se odlikuje odli��nim rasporedom i savremenim enterijerom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama u jednom delu dnevnog boravka.Izuzetno funkcionalan i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 1.5 soban kompletno namešten apartman, novije gradnje, na Zlatiboru, u novom apart-hotelu, u naselju Sloboda, u blizini meteorološke stanice. Apartman se nalazi na 2.spratu, u zgradi koja ima lift, interfon, spa centar. Vrhunski kvalitet gradnje i opremljenosti je ono što....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara Predstavljamo Vam jednoiposoban stan sa terasom na drugom spratu bez lifta. Grejanje na struju.Idealna prilika za mlade parove,studente ili kao investicija za izdavanje. Cena 72.100e Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr. 1856 Snežana trio nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog parka Kopaonik. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 28m2. Nalazi se na drugom spratu u stambenom kompleksu sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku, pa ima prijatno jutarnje sunce. Stan je svetao i gleda na zelenilo i park. Sastoji se od većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera kod fakulteta Zaštite na radu.Stan 24 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na drugom spratu sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika,kupatila i male terase . Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. Kvadratura stana je 44m2. Nalazi se na 2 spratu u kompleksu Milmari-Vikend naselje, lamela L. Stan je upisan i legalan 1/1. Prodaje se kompletno opremljen. U kompleksu se nalazi Recepcija koja je sprat ispod, takodje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 44,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

NOVO u ponudi! Na odličnoj lokaciji, u blizini Maxi i Lidl prodavnica na Vidikovcu, nalazi se objekat sa stanovima sledećih veličina: 106m2 i 88m2 na prvom spratu i stanovi od: 100m2, 29m2, 44m2, 41m2 i 54m2 koji se nalaze na drugom spratu. Stanovi su u sivoj fazi i može se dogovariti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsija Lorke, 2/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-44m2 , ugovorna površina-32.00m2, Prodaje se na najlepšoj lokaciji na Karaburmi, uknjižen, jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu, uređene, kvaliteno izgradjene i održavane zgrade u mirnom, najlepšem delu ulice Garsija Lorke.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.700 €, 44,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 44 m² u Novom Sadu, u naselju Adice. Nekretnina se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno dva sprata, što pruža mirniji ambijent i dobru preglednost. Stan je strukture 1.5 i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora. U okviru stana nalazi se jedno kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 29)

<< <1> >>