• GoHome Professional
do 110000 eura što skuplji 80 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura što skuplji 80 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura što skuplji 80 m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 110000 eura što skuplji 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • duplex
    • novogradnja
    • 4.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Adice, 46.500 €, 75,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetna prilika za sve koji traže svoj mali kutak prirode, dovoljno blizu grada za svakodnevnu dostupnost, a opet dovoljno izdvojen da pruži mir, tišinu i potpuni osećaj boravka u zelenilu. Parcela površine 720 m² predstavlja polovinu veće celine i idealna je za porodično....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 82,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Lesnina. Kuća je kompletno renovirana. Lep raspored prostorija. Tri spavaće sobe, komforan dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno U dvorištu se nalazi dvosoban renoviran stan, garaža i manja pomoćna prostorijaNove instalacije struje, vode Centralno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110000 eura što skuplji 80 m2 zadnjih 14 dana'
46.350 €
110.000 €
106.000 €
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 73,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 113.595 €, 75,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju, svog čuvara kao i dvadesetčetvoročasovni video nadzorjer je sigurnost naših stanara na prvom mestu. Privatni parking koji se prostire....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.470 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 105.000 €, 78,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Povoljno! Odlican dvostran stan sa predivnim pogledom, 8/9, dva lifta, dve terase, dva mokra cvora, odlican raspored, preporuka! reg.br.396 .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, Centar, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju troiposoban stan na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji za savremeni život, u strogom centru grada. Odličan raspored prostorija čine ulazni hodnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu, izdvojena kuhinja sa trpezarijom, gostinski WC , degažman (hodnik),....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 99.800 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 97.850 €, 86,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 83,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130074. Splav na Adi Ciganliji na prodaju, cena 95000€. Splav se nalazi na Savskom nasipu Ada Ciganlije, na samo 5 min. od rampe na Adi. Karakteristike: Dimenzije: duzine 8.27m i sirine 10.04 (stoji u ugovoru) Materijal: drvo i metal Kapacitet: 20 Poseduje kompletnu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Igmanska Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 84,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u centru Nove Pazove, uknjižene površine 84 m². Nekretnina poseduje odvojen brojila, kao i pristupne priključke za gas, vodu i kanalizaciju. U svakoj prostoriji nalazi se priključak za gas, što omogućava jednostavno i efikasno organizovanje grejanja. Dodatna prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.000 €, 78,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u novogradnji u blizini Doma zdravlja Zvezdara. Lokal je na dva nivoa, u donji nivo se silazi kružnim stepeništem. Grejanje je podno. PROSTORIJE: dve kancelarije, ostava, toalet i terasa. Uz lokal se dobija i parking mesto. Cena je sa PDV-om. Agencijsk nadoknada iznosi 2%. .....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 87.000 €, 81,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Na prodaju odlična kuća u Novom Slankamenu. - Nalazi se na ravnom i pravom placu od 14ari, u mirnoj ulici i jako blizu centra naselja gde se nalaze svi potrebni sadržaji. - Uknjiženo 1/1 PROSTORIJE: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, hodnik Agencijska....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 86.000 €, 73,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan, prostran, svetao, spreman za useljenje. Može se kupiti putem stambenog kredita za mlade. Stan ima odličan raspored, puno dnevne svetlosti i pruža maksimalan komfor za život. Prostorije: Predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 84.900 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom fasadom, što dodatno doprinosi izgledu i energetskoj efikasnosti objekta. Ovaj funkcionalan i svetao stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen lokal u centru Barajeva od 84 m2, sa jednim mokrim čvorom. U blizini lokala se nalaze lokalni kafići i prodavnice. Postoji mogućnost spajanja/proširenja sa drugim lokalima. Pre godinu dana se nalazio restoran pored lokala sa odličnim prometom i lokalno stanovništvo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikend kuća 80m plac 891m Popovica / Artiljevo Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Kvadratura: 80m2 Površina zemljišta: 891m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 50.000 €, 80,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine suterenski deo,prizemni deo sa dnevnom sobom ,dve spavaće sobe i kupatilom ,dok se na spratu nalaze jos tri spavaće sobe! Kuća, Paraćin | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 73m2, legalizovana. Kuća je za adaptaciju ili rušenje ukoliko želite da iskoristite plac koji je odličan za izgradnju poslovnog prostora. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na uglu dve ulice i pogodan je za gradnju bilo koje vrste. Plac je površine 5.93 ara.....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa potpuno očuvanom autentičnom strukturom iz 18 veka,očuvanim ognjištem,rekonstrukcija krova uradjena preko cele kuće ,napravljena je izolacija gredama . Veoma dobro očuvana i odmah useljiva. Pored kuće se nalazi i veći podrum , takodje očuvan, koš od čvrste građe sa podrumom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-41 (od ukupno 41)

<< <1> >>