• GoHome Professional
do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena 60 m2

  • Za upit "do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena 60 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.204 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • dvorište
    • lift
    • interfon
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 36.000 € na 38.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 38.000 €, 58,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 43.000 €
05.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €
10.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 85.080 € na 90.752 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 90.752 €, 57,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 76.572 €
05.09.2025 - 82.244 €
27.03.2026 - 85.080 €
04.05.2026 - 90.752 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ID 985 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Na odličnoj lokaciji u ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu koji kombinuje moderan dizajn, funkcionalnost i kvalitetnu gradnju. Karakteristike objekta i stanova:....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 70.850 € na 79.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, TRSTENIK, 79.300 €, 56,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 70.850 €
08.05.2026 - 79.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Trsteniku. Stan je površine 56m2, nalazi se na IV spratu novije stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lepa terasa. Grejanje je etažno. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena 60 m2'
48.000 €
48.000 €
63.000 €
 
+6%

Promena cene sa 80.000 € na 85.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan na strelištu od 52m2 stambene površine + 2 terase ( sa terasama kvdratura je oko 60m). U stanu je sve renovirano osim kupatila.stan ima pripadajući podrum .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 53.000 €
20.03.2026 - 49.000 €
01.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, mini kuhinjom ,komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Garaža od 24m2 sa strujom Moguća....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 53.000 €
20.03.2026 - 49.000 €
01.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na grad. Stan se prodaje sa zatečenim nameštajem. Vredi pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 94.290 € na 97.328 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 97.328 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 88.203 €
22.02.2026 - 94.290 €
06.05.2026 - 97.328 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 60,83m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, sobe,kupatila i lođe. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 84.480 € na 91.520 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 91.520 €, 64,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 84.480 €
01.05.2026 - 91.520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 60.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>