• GoHome Professional
do 100000 eura porasla cena 40 m2 uknjižen što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura porasla cena 40 m2 uknjižen što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura porasla cena 40 m2 uknjižen što manji

  • Za upit "do 100000 eura porasla cena 40 m2 uknjižen što manji" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 29.900 € na 33.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 33.000 €, 38,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 29.900 €
18.03.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 71.500 € na 98.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.500 €, 38,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 64.500 €
26.04.2025 - 71.500 €
10.03.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ POVOLJNO 98.500 evra, PREPORUKA, VREDI VIDETI, PRELEPA IZUZETNA LOKACIJA, VIZANTIJSKI BULEVAR PREKO PUTA MERKATORA T.J. RODA CENTRA, PRODAJEM LEP NOVIJI MALO KORIŠĆEN JEDNOSOBAN STAN, funkcija lepog jednoiposobnog stana, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE, STAN SUNČAN, OSVETLJEN,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 63.000 € na 66.950 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 66.950 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 63.000 €
24.04.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, Zona I, površine 38 m2, na spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100000 eura porasla cena 40 m2 uknjižen što manji'
100.000 €
100.000 €
72.000 €
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 59.000 € na 60.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.000 €, 39,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 66.000 €
30.03.2026 - 60.000 €
06.04.2026 - 59.000 €
17.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m i od prodavnice, oko, 150m. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen. Predat zahtev....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 78.670 € na 84.450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 84.450 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 78.670 €
08.05.2026 - 84.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektrokotao. Terasa gratis uz stan.Odlična prilika za život ili izdavanje! Kontakt: 063/744-5379Lav 2020 nekretnine Reg. broj posrednika: 1187 - Šifra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>