• GoHome Professional
do 100000 eura pogodan do 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura pogodan do 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura pogodan do 40 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 100000 eura pogodan do 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 2.239 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: L36 Na prodaju funkcionalan prostor pristupačne cene površine 38 m², smešten na 1. spratu zgrade u samom centru Mladenovca. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za poslovnu namenu, tako i za adaptaciju u stan. Raspored: — 2 prostorije — kuhinja — kupatilo Prostor....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m, smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100000 eura pogodan do 40 m2 zadnjih 14 dana'
69.900 €
70.000 €
110.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 38,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 30m² na placu 18 ari – Zrenjanin, pored kanala DTD Na prodaju kuća površine 30m² na prostranom placu od 18 ari, smeštena u mirnom delu Zrenjanina, neposredno uz kanal DTD – idealna lokacija za odmor, vikendicu ili voćnjak. Objekat je funkcionalan i kompletno opremljen za boravak,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 105.000 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mala oaza mira! Prodajemo u mirnom delu Vrdnika a nedaleko od banje i kompleksa "Fruške terme" vikendicu od 38m2. Sam plac iznosi 1006 m2, pravouganog oblika , od infrastrukture poseduje:trofaznu struju, vodu, bunar, kamin. Pogodno i kao mogućnost izgradnje drugog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja jednoiposobnog stana – Adice, Novi Sad Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 37 m² plus 9m2 tavanskog prostora , koji se nalazi na drugom spratu u ulici Sime Milutinovića Sarajlije, u naselju Adice. Cena: 63.000 € * stan ima 37 m² + 9 m² tavanskog prostora *....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1. 5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, PR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 83.928 €, 34,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 34,97m2m2, 2/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednoiposoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal ma odlicnoj poziciji u ulici Patrijarha Joanikija. Direktan prilaz sa ulice. Ima izlog. Pogodan za razlicite namene. U osnovi ima 16m2 i isto toliko na gornjem nivou. Uknjizen na 16m2 dok ukupna merena povrsina sa gornjim delom iznosi 32m2. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Konjarnik, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Lokal u TC Konjarnik. - Ugovorna površina 27,25 m2. - Stvarna površina 30 m2. - Nalazi se u visokom prizemlju. - Centralno grejanje. - Blizina infrastrukturnih sadržaja. - U blizini okretnice autobusa broj 17 i 31. - Lokal je sa bočne strane. - Prilaz do lokala je sa dve strane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan u prizemlju zgrade, površine 29 m², koji je uknjižen kao poslovni prostor. Nekretnina se nalazi u objektu građenom 1977. godine od strane Saveza boraca, poznatom po kvalitetnoj i čvrstoj gradnji. Prostor je praktično organizovan i pogodan kako za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, KOSJERIĆ, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.900 €, 28,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 28 m², na 3. spratu od ukupno 3. Stan je funkcionalan i pogodan za različite namene. Ugrađeno je podno grejanje, termo blok, izolacija od 10 cm stiropora, PVC stolarija sa sedam komora, kao i podne obloge od pločica i tarketa. Za više....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, funkcionalan lokal, nije na prometnom mestu, te je pogodan za kancelarije, magacinski prostor, ordinacije. Uz lokal, na korišćenje i dvorište od 12m2. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat PR/ ID oglasa: 23496. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 98.000 €, 26,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj odmah useljiv jednoiposobni stan, nalazi se u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Zelenog venca i na desetak minuta hoda do samog centra grada. Pogodan kako za život tako i za izdavanje na dan ili na mesečnom nivou. Stan je uknjižen na 11m2, samo za kupce koji plaćaju iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je sredjen dvorišni stan na mirnoj lokaciji a blizu svih sadržaj potrebnih za život, kao i glavnih saobraćajnica i linija gradskog prevoza. - Potpuno sredjen - Pogodan za izdavanje -Samo za keš kupce Prostorije: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lokal, nekadašnji frizerski salon, u ulici Vojvode Milenka. Površine 25m2, klimatizovan, mokri čvor. Okrenut ka unutrašnjosti lamele, pogodan za delatnosti nege lica i tela, knjigovodstva, ordinacija, konsaltinga i sl. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal površine 12m² na Novom Naselju. Lokal je u dobrom stanju i poseduje sopstveni mokri čvor. Grejanje se plaća samo u toku zimske sezone i mesečni trošak iznosi približno 3.000–3.500 dinara. Trenutno je izdat, što ga čini odličnom prilikom za investitore i sve koji žele....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>