• GoHome Professional
do 100000 eura najnovije što jeftiniji bazen poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura najnovije što jeftiniji bazen poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura najnovije što jeftiniji bazen porasla cena

  • Za upit "do 100000 eura najnovije što jeftiniji bazen porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 67.000 € na 74.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 74.000 €, 88,00 m2 cca 840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 67.000 €
08.03.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se legalizovana četvorosobna porodična kuća novije gradnje ( 2007.) na Makovoj Sedmici. Asfalt u ulici , trofazna struja , etažno grejanje , čvrst materijal , termoizolacija , bazen , lepo dvorište. Kuća ima odličan raspored : kuhinja -trpezarija sa dnevnim boravkom , tri....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 25.000 €
21.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju prelepa vikendica u prirodi, idealna za beg od gradske gužve. Nalazi se na samo 5 minuta lagane šetnje od reke Tise, u mirnom i prirodnom okruženju. Vikendica poseduje natkrivenu terasu, bazen, uređeno dvorište i prostor za druženje na otvorenom. Savršeno mesto za: • vikend....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SRBOBRAN, 36.000 €, 2024,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.07.2025 - 35.000 €
02.03.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo uređen plac u centru Turije. Plac je ravan sa lepo održavanim travnjakom, sa višegodišnjim listopadnim i zimzelenim drvećem. Plac ima širinu uličnog fronta od 23m i dužinu oko 86m. Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, stambeno - poslovnog....

 
 
 
 
+28%

Promena cene sa 47.000 € na 60.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RAŠKA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 47.000 €
22.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno namešten apartman u kompleksu "Milmari", stvoren za Vaš odmor i uživanje. Kompleks poseduje recepciju, spa i welnes centar. Udaljen je 6km od centra i nudi sve potrebne sadržaje turističkog centra, (restoran, kafić, dečija igraonica, otvoren bazen, skijašnica).....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 58.450 €
01.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se vodi papirološki kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 75.000 € na 82.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, STANCI, 82.000 €, 140,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
03.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 89.769 € na 93.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 93.600 €, 39,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.769 €
08.05.2026 - 93.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 93.869 € na 98.943 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Prozivka, 98.943 €, 50,74 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.06.2025 - 81.153 €
01.10.2025 - 84.100 €
03.12.2025 - 89.197 €
16.01.2026 - 91.746 €
25.02.2026 - 93.869 €
16.03.2026 - 98.943 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Prozivka, na atraktivnoj lokaciji (u blizini škola, vrtića, pijace, bazena, velikih marketa) prodaju se stanovi u izgradnji u zgradi sa šest spratova i dva lifta. Grejanje će biti podno na gas, stanovi će posedovati sigurnosna vrata, inverter klime, odličnu zvučnu izolaciju,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 85.000 € na 100.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TEMERIN, 100.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2025 - 85.000 €
17.02.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004388, DVOSOBNA KUĆA, 106 M2, TEMERIN Prodaje se porodična kuća u Temerinu, na mirnoj lokaciji, u blizini centra i gradskog bazena na otvorenom. Prostire se na kovršini od 106 m2 . Nekretnina se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100000 eura što jeftiniji bazen porasla cena (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>