• GoHome Professional
do 100000 eura barem 40 m2 kablovska oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura barem 40 m2 kablovska oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura barem 40 m2 kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji

  • Za upit "do 100000 eura barem 40 m2 kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KNIĆ, 15.000 €, 40,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend kuća u Kniću na 700m od Gružanskog jezera i isto toliko od centra Knića. Kuća je napravljena od drveta sa urađenom izolacijom na jednom aru placa.Sve je uknjiženo i u postupku je legalizacije. Poseduje veliku terasu, jednu spavaću sobu sa francuskim ležajem i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 15.000 €, 57,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je građena od kamena, bez stubova, ploča je betonska,stolarija je drvena, na podovima je samo beton. Uz kuću se prodaje još oko 80 ari poljoprivrednog....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižene površine 71m2 u selu Mokra, 3km od Bele Palanke. Kuća se nalazi na placu površine 703m2. Kuća je pravljena od blata i slame i nije uslovna za život. Ima monofaznu struju i priključena je na seoski vodovod. Kuća je uknjižena, svojina privatna. Za....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 16.000 €, 60,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Gornje Vlase, opština Gadžin Han. Idealna investicija za one koji žele da se sklone od gradske buke i da nađu mir u prirodi. Kuća se nalazi na placu od 445 m2. Kuća se sastoji od jedne sobe prizemlju, dve sobe na spratu i velike terase. Ozidan poljski wc, ima....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 16.000 €, 89,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne površine 7.614 m2. Kuća je stara, nije korišćenja nekoliko godina pa je odjavljena struja. Priključak je moguć a na placu ima vode. Lepa pozicija kuće....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 16.000 €, 100,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2, a objekat ima u osnovi oko 100m2. Sastoji se od podruma (15m2), prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo kuće je sledeće strukture: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 16.480 €, 78,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Baču. Stan poseduje četiri sobe i kupatilo. Stambena površina je 78m2 i stanu pripada dvorište od cca 160m2. Za više infromacija pozovite naše agente! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100000 eura barem 40 m2 kablovska što jeftiniji (4346)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>