• GoHome Professional
do 100000 eura barem 40 m2 što skuplji Najnovije d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura barem 40 m2 što skuplji Najnovije d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura barem 40 m2 što skuplji Najnovije do 980 eura/m2

  • Za upit "do 100000 eura barem 40 m2 što skuplji najnovije do 980 eura/m2" pronađeno 59 nekretnina - prosečna cena 187 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 2400 eura
    • do 3100 eura (prosečna cena)
    • do 3700 eura
    • do 31 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 76.000 €, 80,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U Aleksandrovu u novijem delu prodaje se prizemna porodična kuća površine 80m2. Građena je od mešanog materijala, renovirana i izolovana. sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima je laminat i keramika, prozori su PVC a grejanje....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 110.000 €, 314,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stambeno poslovne zgrade od 314m2 na 6.6 ari placa. Poslovni deo objekta se sastoji od: prijemnog odeljenja sa mašinskom alatnicom, radionicom sa magacinom. Stambeni prostor se sastoji od stana neto povrsine 161 m² - sprat objekta je nezavrsen. cena 110.000eur VISE INFO NA....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 110.000 €, 3535,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u Soko banji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji,srednje brdo.Plac se vodi kao gradjevinsko zemljište,do asfaltnog puta, struja, voda do placa. Lepa lokacija, na uzvišenju sa lepim pogledom, nedaleko od centra, oko 600 m.Postoji mogucnos deljenja parcele.Vredi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100000 eura barem 40 m2 što skuplji najnovije do 980 eura/m2'
49.000 €
49.000 €
99.000 €
  Plac, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljiše na putu za Donje Vlase(Donje Vlase)Na prodaju parcela (gradsko građevinsko zemljište) ukupne površine 3971kvm, na potezu Markovo Kale(put za Donje Vlase). Upisano sa svojinom u katastar nepokretnosti. Za dodatne informacije i razgledanje nekretnine pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 100.000 €, 4100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dva placa ukupne površine 4131 m2 sa ucrtanim objektom od 53m2 na 300m od glavnog puta, na 1,6 km od autoputa. Urbano ali opet mirno za život. Pogodan za deobu na dva do tri placa. Uknjižen 1/1, bez tereta. Bunar na placu, bandera pored placa. Odličan i za investiciju. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 99.000 €, 614,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 99.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac u Donjem Vlasu. Plac je površine 39,70ari, gradsko građevinsko zemljište. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 99.000 €, 6333,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 63.33 ara u Požarevcu na ulazu u grad ,na raskrsnici glavih saobraćajnica Plac je ravan, pravilnog oblika Plac se nalazi u gradjevinskom područiju grada Požarevca moguca izgradnja više objekata proizvodne,uslužne i druge delatnosti cena 99.000eur VISE INFO NA 065....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – trosobna prizemna kuća površine 143m2 na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, kanalizacija, terasa. Uknjižena 1/1. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti ili u zgradi s liftom. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 82.500 €, 16500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 82.500 €, 16500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132216, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 67.500 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odlican gradjevinski plac od 9 ari u porodicnom naselju Suncani breg. Udaljen od restorana Mali zabran 600m od manastira Rakovica 2,5km, od Beo Shopping centra 4km. Sirina placa 22.5m2 Duzina placa 40m2 Struja i voda do placa. Po informacijama o lokaciji....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 65.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Surčinu, u mestu Petrovčić prodaje se plac na odličnoj poziciji, u blizini centra i glavne ulice Dušana Vukasovića. Plac se nalazi u građevinskom području u zoni stanovanja sa poslovanjem. Pogodan je kako za investiciju tako i za stanovanje. Postoji infrastrukturna mreža ( put,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vertikala kuće u Lipovici iz 3 nivoa na 17 ari placa. Sut+Vpr+Ptk, u suterenu je garsonjera od 30m2 i podrum. Na VPR se nalazi dvosoban stan koji je kompeltno završen i sređen, PTK je u sivoj fazi. Kuća se nalazi u blizini šume sa lepim placemUdaljena je 500m od minibusa, u blizini....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odlična prilika za kupovinu splava na jednoj od najtraženijih lokacija – na Adi! Ovaj splav predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i uživanja u prirodnom okruženju, idealan kako za odmor, tako i za duži boravak. Površine 80 m², splav je pažljivo organizovan i maksimalno....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 55.000 €, 3394,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u Sokobanji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji, gradjevinska parcela 3394 kv, srednje brdo.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 53.000 €, 208,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 208m2 u Vincima do Dunava na placu od 206m2 prizemlje lokali+ parking stambeni prostor na spratu podeljen u 4 apartmana sa dva kupatila cena 70.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 13992,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Manić - Put za Kosmaj plac, 139.92ara, struja, voda. Na glavnom putu od Barajeva ka Kosmaju, u blizini mesta Manić, prodaje se plac u građevinsko-poljoprivrednoj zoni, sastavljen od dve parcele, ukupne površine 140ari. Lociran na predivnom proplanku, sa fantastičnim pogledom,....

 
 
 
  Plac, BANJA, 41.000 €, 1170,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Продајем плац у Нишкој Бањи(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji površine 1170kvm u blizini teniskih terena, upisan sa SVOJINOM, gradsko građevinsko zemljište. Namena-stanovanje, poslovanje, socijalno stanovanje.Stepen zauzetosti do 50%,stepen izgrađenosti do 1,2. Vredi pogledati!!!....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Plac, BANJA, 32.000 €, 723,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva(Niška Banja)Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva. Blizu kruznog toka.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, VELIKA PLANA, 30.846 €, 10282,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u Lozoviku kod V. Plane(Lozovik)Prodaja udela na zemljištu u Lozoviku kod V. Plane. Prodaju se 2/3 poljoprivrednog zemljišta što iznosi 10282kvm. Vlasnik upisan u katastar nepokretnosti. Cena 3Eura/kvm. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 8000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Beogradu-Sremčica(Centar)Prodaje se plac u Sremčici 8 a 30000 evra. Vlasnik 1/1Plac se nalazi na dobroj lokaciji 400m od autobuske stanice autobusa 511 i 200m od največeg kraškog jezera u Šumadiji. Pored placa prolazi struja, voda, gradska kanalizacija i ulica je asfaltirana.....