• GoHome Professional
do 100000 eura 90 m2 uknjižen Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura 90 m2 uknjižen Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura 90 m2 uknjižen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 100000 eura 90 m2 uknjižen zadnjih 14 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 801 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 928 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 67.000 €, 91,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K567 Na prodaju renovirana, kompletno nameštena i odmah useljiva kuća površine 91 m², smeštena na 6 ari ograđenog placa, na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Ova nekretnina predstavlja retku priliku da imate mir, zelenilo i privatnost u centru Mladenovac, uz sve gradske....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 84,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Nove Pazove, uknjižene površine 84 m². Nekretnina poseduje odvojen brojila, kao i pristupne priključke za gas, vodu i kanalizaciju. U svakoj prostoriji nalazi se priključak za gas, što omogućava jednostavno i efikasno organizovanje grejanja. Dodatna prednost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100000 eura 90 m2 uknjižen zadnjih 14 dana'
102.000 €
85.000 €
28.000 €
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen lokal u centru Barajeva od 84 m2, sa jednim mokrim čvorom. U blizini lokala se nalaze lokalni kafići i prodavnice. Postoji mogućnost spajanja/proširenja sa drugim lokalima. Pre godinu dana se nalazio restoran pored lokala sa odličnim prometom i lokalno stanovništvo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>