• GoHome Professional
do 100000 eura 80 m2 luksuzan zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura 80 m2 luksuzan zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura 80 m2 luksuzan zadnjih 14 dana što manji pala cena

  • Za upit "do 100000 eura 80 m2 luksuzan zadnjih 14 dana što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 320.000 €
19.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 474.500 €
12.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054666, CENTAR, TROSOBAN, 73m2 Postoje prostori koji se gledaju i oni koji se doživljavaju. U Pupinovoj palati, tamo gde se arhitektura ne zadovoljava prosekom, već teži savršenstvu, nalazi se stan koji ne pokušava da vas impresionira on to jednostavno jeste. Na 73m² pažljivo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 484.500 € na 448.950 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 484.500 €
13.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzno moderan, namešten trosoban stan u Novom Sadu, površine 73 m². Nalazi se na 7. spratu od ukupno 11, što doprinosi prijatnom osećaju privatnosti i mirnijem ambijentu. Stan je dvorišno orijentisan i veoma svetao, pa pruža prijatnu atmosferu tokom celog dana. Funkcionalan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1378 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Luksuzan, moderno renoviran stan na Galenici, u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan je površine 73 m² i sastoji se od tri odvojene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, temeljno i kompletno renoviran trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 luksuzan zadnjih 14 dana što manji pala cena (14)
  • do 100000 eura luksuzan zadnjih 14 dana što manji pala cena (6)
  • do 100000 eura 80 m2 zadnjih 14 dana što manji pala cena (14)
  • do 100000 eura 80 m2 luksuzan zadnjih 14 dana što manji (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>