• GoHome Professional
do 100000 eura što skuplji 90 m2 luksuzan Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura što skuplji 90 m2 luksuzan Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura što skuplji 90 m2 luksuzan Zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 pala cena

  • Za upit "do 100000 eura što skuplji 90 m2 luksuzan zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 99.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 99.800 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
10.05.2026 - 99.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 38.000 €, 90,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 43.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 90m2 (uknjiženo 67m2) + dve pomoćne zgrade na placu površine 3,8 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, kanalizacija, pvc stolarija, laminat, odmah useljiva. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 94.900 € na 89.900 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 89.900 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 94.900 €
04.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DEO KUĆE ODNOSNO 87M2 DVOIPOSOBNI STAN SA VELIKIM TREMOM-TERASOM, 2 ZIDANE POMOĆNE OSTAVE I CCA 1 AR DVORIŠTA. VLASNIŠTVO JE UKNJIŽENO KAO IDEALNI DEO PLACA I OBJEKTA.NA TERENU JE FIZIČKI PODELJENO KAO ZASEBNAN DEO. NEKRETNINA JE ŽIVOTNO PODOBNA A ADAPTACIJA JE POTREBNA.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100000 eura što skuplji 90 m2 zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 pala cena (8)
  • do 100000 eura što skuplji 90 m2 luksuzan zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>