• GoHome Professional
berzanekretnina 120 m2 luksuzan useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • berzanekretnina 120 m2 luksuzan useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - berzanekretnina 120 m2 luksuzan useljiv

  • Za upit "berzanekretnina 120 m2 luksuzan useljiv" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.853 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Namešten, 3.0, IV/IV, lux, CG, terasa, 2 mokra čvora, klima, lift, depozit. Veoma retko u ponudi. Izdaje se izuzetan salonski stan na najboljoj lokaciji u Beogradu. Ulaz je iz Čika Ljubine (Trga Republike), a dve sobe gledaju direktno na Knez Mihailovu ulicu. Visina plafona u celom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 112,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, 2 klime, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, ostava,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Ekskluzivan prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>