• GoHome Professional
berzanekretnina 120 m2 što veći ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • berzanekretnina 120 m2 što veći ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - berzanekretnina 120 m2 što veći ekskluzivan

  • Za upit "berzanekretnina 120 m2 što veći ekskluzivan" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.822 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 490000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • bazen
    • centralno grejanje
    • novogradnja
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja. Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 756.000 € na 736.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 736.000 €, 126,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 756.000 €
22.03.2026 - 736.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna nekretnina na prodaju u samom srcu Beograda, u pešačkoj zoni u Knez Mihailovoj ulici. Prostor se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom (treći nivo u odnosu na ulicu) i zauzima ceo sprat površine 126 m². Prostor je potpuno renoviran i funkcionalno organizovan kao poslovni....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 125,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu. Ozakonjena je i odmah useljiva. Po strukturi je Pr+ Pot. Spratna kuća ima tri mokra čvora. Kuća se sastoji od dva stana. Po rešenju o ozakonjenju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 675.000 €, 124,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda, samo u našoj ponudi izuzetan četvorosoban stan u okviru kompleksa WEST 65, Novi Beograd. Kula West 65 predstavlja jedan od simbola grada Beograda, sa svim potrebnim sadržajima za život. Jedan od najsavremenijih kompleksa, sa potpunom infrastrukturom za lep gradski....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 119,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna kuća smeštena u prelepom delu Dedinja, u zelenoj oazi nadomak Belog dvora, u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa.Dedinje je poznato kao jedno od najlepših i najmirnijih naselja u Beogradu, koje nudi blizinu svih potrebnih sadržaja, kao i prelepe zelene površine. Kuća ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 497.000 €, 117,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se ultra moderan LUX 2u1 – 4.0 stan,114,19 m2 (terasa 5m2) sa pogledom na park, reku Savu, Kulu Beograd i TC Galerija. Arhitektonski podeljen stan na dva stana -apartmana, nezavisna jedan od drugog a perfektno funkcionalna sa modernim enterijerom. Stan se sastoji od prostranog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Ekskluzivan prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram, 430.000 €, 109,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Hram Svetog Save, Vračar, 109 m², uknjižen Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten p.prostor na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar, sa pažljivo dizajniranim enterijerom koji kombinuje savremen stil i udobnost. Trenutno se koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 109,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 3.0, 109m2 (terasa 6m2), 2/2, CG, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na najlepšoj lokaciji ispod Tašmajdana, u samom srcu grada, prodaje se ekskluzivan salonski stan površine 109 m², koji spaja duh klasičnog Beograda i savremeni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 2.400 € na 2.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Sava Centar, 2.100 €, 109,00 m2 cca 19 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.400 €
06.05.2026 - 2.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna poslovna prilika na Novom Beogradu – premium prostor u bloku 22 sa garažom i opremom. Izdaje se vrhunski poslovni prostor površine 109m, smešten na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – u Bloku 22, u okviru Bulevara Arsenija Čarnojevića.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>