• GoHome Professional
berzanekretnina 110 m2 luksuzan do 460000 eura pod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • berzanekretnina 110 m2 luksuzan do 460000 eura pod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - berzanekretnina 110 m2 luksuzan do 460000 eura podrum

  • Za upit "berzanekretnina 110 m2 luksuzan do 460000 eura podrum" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 4.182 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 430000 eura (malo jeftiniji)
    • 480000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 101,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Fantastičan stan u Bloku 61, u ulici Jurija Gagarina, od 101m2, na trećem spratu od četiri. Stan se sastoji od velikog ulaznog antre predsoblja iz kog se ulazi u veliki dnevni boravak sa trpezarijom. Iz dnevnog boravka se izlazi na zastakljenu lođu i veliku terasu od 32m2, natkrivenu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 440.000 € na 430.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 440.000 €
13.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKSLUZIVNA PRODAJA!!! 4.0, 120m2(Galerija 10m2), EG, I/II, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 110m2. Luksuzan salonac u samom centru Zemuna, u Ulici Glavna, u delu kod trga ,,Muhar,,. Visina do plafona od 4m stanu daje glamur i monumentalan izgled koji je dodatno pojačan arhitektonskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstven ekskluzivan salonski stan povrsine 109m2 sa terasom, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, ispod Tašmajdana,u održavanoj predratnoj zgradi. U zgradu se ulazi kroz prelepo dvorište, a objekat poseduje i još jedno veliko dvorište iza zgrade koje je puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 480.000 €
17.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>