• GoHome Professional
berzanekretnina 110 m2 lođa luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • berzanekretnina 110 m2 lođa luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - berzanekretnina 110 m2 lođa luksuzan

  • Za upit "berzanekretnina 110 m2 lođa luksuzan" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 4.019 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 490000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 505.000 €, 103,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan, četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom, u jednom od najtraženijih beogradskih naselja. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U najlepšem delu Liona, u neposrednoj blizini vrtića, VI beogradske gimnazije i pozorišta "Zvezdara teatar" u zgradi novije gradnje, prodaje se luksuzan četvorosobni dupleks ukupne površine 112m2 , uknjižen na 102m2. U donjem delu površine 50m2 u open space konceptu nalaze se: kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 383.500 €, 118,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u novoizgrađenom lux stambenom kompleksu “Sky Residence” na obali Dunava. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta, ostave i velike lođe. Izuzetno visok nivo gradnje i završnih materijala. Smart home sistem,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 320.000 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 340.000 €
07.09.2025 - 330.000 €
23.11.2025 - 300.000 €
08.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/5, lift, lođa, terasa. Lux renoviran sa fantastičnim pogledom na ceo grad. U prilici smo da vam ponudimo odličan izuzetno svetao komplet renoviran 3.0 soban stan koji se nalazi u zgradi staroj dvadesetak godina. Zgrada je održavana sa video nadzorom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>