• GoHome Professional
berzanekretnina 110 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • berzanekretnina 110 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - berzanekretnina 110 m2 lođa

  • Za upit "berzanekretnina 110 m2 lođa" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 3.225 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • luksuzan
    • namešten
    • novogradnja
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 390.000 €, 110,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Ilije Garašanina. Idealna prilika za one koji žele da kreiraju životni ili poslovni prostor po sopstvenoj meri. Karakteristike: Lokacija: Ilije Garašanina (neposredna blizina Tašmajdana i Pete gimnazije). Spratnost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 329.000 €, 110,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Slavija – Beogradska 3.0, 110m2, terasa, lođa, 2/3, grejanje na struju, telefon, podrum Prostran, svetao i kvalitetan salonski stan, smešten u prelepoj zgradi stare gradnje. Dvostrano je orijentisan sa dosta prirodnog svetla. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 24, 1.100 €, 111,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan petosoban stan u Bloku 24, u stambenoj zgradi okrenutoj ka prometnim ulicama. Lokacija nudi odličnu povezanost sa svim delovima grada, a u neposrednoj blizini su autoput i Beogradska Arena. Tu su i tržni centri, prodavnice, kafići, restorani i svi neophodni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 499.100 €, 108,50 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 108.50m2(lođa 4.09m2, terasa 11.45m2 ), toplotne pumpe, lift, IV/VII, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Prodaje se stan na jednoj od najlepših lokacija na Vračaru, preko puta Čuburskog parka. Stan se nalazi na drugom spratu i funkcionalno je organizovan kao: • tri spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 190.000 €
27.04.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4.5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2 sa poslovnim prostorom 34m2. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju, a stan na visokom prizemlju i povezani su sa 4 stepenika. Stan se....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 414.480 € na 439.140 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 439.140 €, 112,60 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 414.480 €
27.03.2026 - 439.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1137 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor, parking, garaža Na 1.5 km od BIG TC, 3.5 km od Vukovog spomenika i 5.5 km od centra grada u okviru kompleksa „Sunnyville“....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića 4.0, 107m2 (terasa i lođa 5m2), 2/7, CG, lift, parking, podrum, interfon, klima. Veoma funkcionalan i svetao troiposoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi u održavanoj zgradi od žute fasadne cigle, izgrađenoj 1992. godine. U celom stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad. Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo prelep, svetao, trosoban i odmah useljiv stan. Poseduje dva kupatila, tri lođe od kojih je jedna zatvorena, garderober, veliku vešernicu, protočni bojler i tri klima uređaja. Kompletno je opremljen. Mogućnost kupovine dva garažna mesta uz doplatu od 25000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 235.000 €, 106,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i centralnim grejanjem. Na prvom nivou se nalazi ulazni hodnik, wc, kuhinja, trpezarija , dnevni boravak, terasa i stepenište koje vode na drugo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, centar - Durmitorska 4.0, 105m2 (terasa + lođa 5m2), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi odličan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan. Nalazi se u zgradi iz 90-ih godina koja je dobro održavana i okružena zelenilom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Centar - Durmitorska 4.0, 105m2 (terasa 4m2), 4/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, klima, ostava Odlična ponuda, retko na tržištu. Stan u urednoj zgradi sa izolacijom, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom. Prostorije: tri spavaće sobe, lođe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran i sređen stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom na Vračaru, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Zgrada ima video nadzor i interfon.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten stan, na veoma dobroj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja za život. Prostorije: hodnik sa garderoberom i cipelarnikom vodi u veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera i Liona. Nastavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 4.0, 104m2 (lođa 13m2), 3/6, CG, lift Prodaje se izuzetan četvorosoban stan. Prostorije: veliki ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, ostava, kupatilo, toalet. Skoro celom dužinom stana se prostire zastakljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 312.000 €, 104,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji – Vidikovac, ulica Kneza Višeslava. Stan ima ukupnu površinu od 104m² i nalazi se na sedmom spratu od sedam u kvalitetnoj novogradnji. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 103,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom,ali održavanom stanju po strukturi troiposoban od 103m2. Stan je trostrane orjentacije (sever,jug i istok). Od prostorija ima:Predsoblje,dnevni boravak,kuhinju,veliku trpezariju sa lođom,tri spavaće sobe i dva mokra čvora. Lokacijski se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu, u malom izdvojenom naselju između Palilulske pijace i Cvijićeve ulice, u ponudi je za prodaju trosoban, otmen stan u predratnoj zgradi salonskog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 395.000 €
03.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3.0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 505.000 €, 103,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan, četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom, u jednom od najtraženijih beogradskih naselja. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U najlepšem delu Liona, u neposrednoj blizini vrtića, VI beogradske gimnazije i pozorišta "Zvezdara teatar" u zgradi novije gradnje, prodaje se luksuzan četvorosobni dupleks ukupne površine 112m2 , uknjižen na 102m2. U donjem delu površine 50m2 u open space konceptu nalaze se: kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 383.500 €, 118,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u novoizgrađenom lux stambenom kompleksu “Sky Residence” na obali Dunava. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta, ostave i velike lođe. Izuzetno visok nivo gradnje i završnih materijala. Smart home sistem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici na Crvenom krstu – stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U srcu Crvenog krsta, u jednoj od najmirnijih ulica, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 423.000 € na 413.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 29, 413.000 €, 119,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 423.000 €
20.04.2026 - 413.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se ovaj veliki, porodičan stan na atraktivnoj lokaciji, u centralnom delu Novog Beograda u odličnom stanju sa prelepim pogledom. Ovaj blok odlično povezan sa svim delovima grada i u blizini su TC, prodavnice, škola, vrtić. Stan je dvostrano orjentisan (S-J) , vrlo svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 101,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo četvorosoban stan površine 101m2 u mirnoj ulici nedaleko od Vukovog spomenika. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi koja je useljena 2003. godine. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom, odvojenog spavaćeg bloka sa tri sobe,hodnika sa ugrađenim plakarima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo, odličan, očuvan, prostran funkcionalan troiposoban stan u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodični zivot ( škola, vrtić, marketi, pijaca, tržni centar, autobuska stajališta … ) Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 320.000 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 340.000 €
07.09.2025 - 330.000 €
23.11.2025 - 300.000 €
08.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/5, lift, lođa, terasa. Lux renoviran sa fantastičnim pogledom na ceo grad. U prilici smo da vam ponudimo odličan izuzetno svetao komplet renoviran 3.0 soban stan koji se nalazi u zgradi staroj dvadesetak godina. Zgrada je održavana sa video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu, u zgradi sa liftom. Stan je moguće podeliti na dve zasebne celine, ima dva mokra čvora i lako je adaptibilan. Prostorije: hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se porodična prizemna kuća, na placu od 3,76 ari. Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijskim delom, kuhinje, ostave, kupatila, ulaznog hodnika. Ispred dnevne sobe je lođa. Kuća je renovirana, ostaje da se postave sobna vrata. Pogodna je za decu i starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 255.900 €, 100,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi jedinstvena nekretnina odlična lokacija na Voždovcu-Autokomanda, ceo sprat u odličnoj porodičnoj kući, podeljen po horizontali. Stan je uknjižen na 66m2, izvorno stanje ima 100m2 grejne površine po starom projektu kuće + dve terase 12m2. Stan ima predsoblje, prostran kuhinjsko....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)

<< <1> >>