• GoHome Professional
bazen 100 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • bazen 100 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - bazen 100 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "bazen 100 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica 100m2, na placu površine 41 ar. Stambeni objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Prizemlje: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i terasa, Potkrovlje: tri spavaće sobe i dve terase. Nepokretnost poseduje trofaznu struju, pijaću bunarsku vodu na dubini od 150....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Najmirnijem delu Futoga Dvojnu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJIKuća je Spratna i Četvorosobna 100 m2,kvalitetne je gradnje,svetla je i funkcionalna,ima Dnevnu sobu,hodnik,tri spavaće sobe,jedan mokri čvor i Terasu.grejanje je na gaskuća poseduje Garažu sa malim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,dvostrane orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 263.648 €, 100,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 278.000 €, 101,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Banstol, vikendica 101m², plac 1.003m² ++|++ Vikendica na Banstolu veoma pogodna za dnevno izdavanje, tri nivoa, ukupno oko 103m², uknjižena na 67m². Lepo ograđen plac površine 1.003m². Uređeno dvorište sa bazenom, zelenilom i stazama kao i parkingom. U prizemlju kuće se nalazi dnevni....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 463.500 €, 100,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa, kompletno sređena vikendica na Popovici, smeštena na prostranom placu od 1765m², na odličnoj i mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, idealnoj za beg od gradske gužve; dvorište je pažljivo uređeno i održavano, sa bazenom koji pruža dodatni nivo komfora i uživanja,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća na prelepom mestu,pogled na grad i na reku.Savršen mir i uživanje,kuća je na sprat,dozvoljeni su kućni ljubimci,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nameštena,ali po potrebi može i bez nameštaja,useljiva od 15 septembra,cena 1000e+depozit+ag.provizija. Kontakt....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 412.000 €, 100,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Popovici – raj za ljubitelje prirode sa pogledom na ceo Novi Sad!Agencijska šifra 3000365.U ponudi je ušuškana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji na Popovici, nadomak glavnog puta, sa asfaltnim prilazom koji vodi direktno do imanja. Idealna je za sve koji traže....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 235.000 €, 100,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99733, VII/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da živite u penthouse stanu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru grada! Stan se nalazi na povučenoj sedmoj etaži....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.110 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban penthouse. Na krovu terasa od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • bazen 100 m2 (239)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>