• GoHome Professional
barem 70 m2 zadnjih 14 dana do 46000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 zadnjih 14 dana do 46000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 zadnjih 14 dana do 46000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 zadnjih 14 dana do 46000 eura" pronađeno 148 nekretnina - prosečna cena 118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 46.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U građevinskoj zoni imamo u ponudi 50 ari ravnog placa na oko 27 km od Slavije. Agencijska provizija 2% Put za Skadriče.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 zadnjih 14 dana do 46000 eura'
45.000 €
45.000 €
46.350 €
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 49.000 € na 44.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PEĆINCI, 44.000 €, 99,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 49.000 €
13.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Karlovčiću, idealna za miran porodičan život ili vikend uživanje u prirodi. Kuća površine 44m² nalazi se na lepo uređenom placu od 10 ari, koji pruža dovoljno prostora za odmor, druženje i različite sadržaje na otvorenom. Pored glavnog objekta, na placu se nalazi....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 5.149 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 41.680 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Tačna površina ove parcele je 20,84 ari. Parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U zavisnosti....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 41.200 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 40.000 €, 670,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je formirano građevinsko zemljište koje je nastalo parcelacijom parcele koja se vidi na digitalnoj slici. Površina parcele na skici je bruto površina koja će biti umanjena za delove koji se oduzimaju zbog pravljenja saobraćajnice, koja je predviđena po PDR.Neto površina je....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog materijala,novija,dvospratna,ima garažu,podrum i malo dvorište.Asfaltirana ulica do ograđene kuće. Kontakt: 065/889-11 -07 Prikaži broj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 40.000 €, 3192,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 31.92ari broj parcele 4886/2, građevinsko zemljiste Pećine opština Voždovac-Beograd. Ovu parcelu poseduju 3 vlasnika i prodaje se u celosti. Parcela se nalazi na starom Kragujevačkom putu udaljena je od puta 1500m. Cena placa je 40.000E. Svi zainteresovani mogu se....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 39.500 €, 3800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Novom Selu, 38 ari. Nalazi se u građevinskom području, u blizini puta i komunalne infrastrukture. Uknjižen je i vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Medjurovo | Prodaja · 3800m² · 39.500€.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 65,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan smešten u glavnoj ulici u Ćupriji, na izuzetno traženoj lokaciji, preko puta Dom zdravlja. Stan odlikuje veoma dobar i praktičan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.000 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini Kikinde 25km, Zrenjanina 45km i granice sa Rumunijom (blizu Jimbolie). Kuća je čvrste gradnje, poseduje sprat i dobar raspored....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Senokos Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 47.820 €, 2400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Tačna površina ove parcele je 23,91 ar. Ostale parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci . Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.

 
 
 
  Plac, OSTRUŽNICA, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89853, uknjizen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 160,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uređeno porodično domaćinstvo u Supskoj, smešteno na pravilnom i lepo organizovanom placu, sa dva objekta čvrste gradnje. Nekretnina je odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja, i odlikuje se urednošću i redovnim održavanjem. Prva kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 47.850 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac u Maloj Moštanici, opština Obrenovac – 33 ari, idealan za gradnju i investiciju. Plac 33 ari – Mala Moštanica, Obrenovac Lokacija: Ravanička ulica, Mala Moštanica, opština Obrenovac Površina: 3.303 m² (33 ari) Pristup: Direktan izlaz na asfaltirani put Prevoz: Autobuska stanica....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 34.140 €, 1707,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi livada 2.klase površine 1707 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći asfaltnim putem pored reke Lim . Građevinsko....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini od 50 m,nije ogradjen,sva infrastruktura u blizini,vlasnik 1/1,cena 48000e Tel 063/87-30 -237 Prikaži broj Plac, Beograd | Prodaja · 5000m²....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 144)

<< <1 2 3 4> >>