• GoHome Professional
barem 70 m2 podrum najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 podrum najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 podrum najnovije

  • Za upit "barem 70 m2 podrum najnovije" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.108 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Slavije, Hrama Sv. Save, Kliničkog centra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Podrum Maksima Gorkog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 podrum najnovije'
100.000 €
100.000 €
360.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Podrum Nušićeva Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Maršala Tita Soba: 7 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Ustanovili ste grešku?