• GoHome Professional
barem 70 m2 klima do 20000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 klima do 20000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 klima do 20000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 klima do 20000 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 169 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 19000 eura (malo jeftiniji)
    • 21000 eura (malo skuplji)
    • do 179 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRUPANJ, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljište u Ležimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 20.000 €, 348,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni objekat u Milanovu, pored magistralnog puta Leskovac-Bojnik, na oko 5km od Leskovca. Objekat je u osnovi 348 m2 i sastoji se od podruma (188m2),prizemlja (299m2) i sprata (93m2). Veličina parcele na kome se nalazi objekat je 30.15ari. Objekat je na mestu koje je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 klima do 20000 eura'
20.600 €
20.600 €
17.000 €
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljiste u Lezimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 16.500 €, 157,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, relativno renovirana, potrebno ulaganje u krov, blizu banje. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 16.000 €, 89,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne površine 7.614 m2. Kuća je stara, nije korišćenja nekoliko godina pa je odjavljena struja. Priključak je moguć a na placu ima vode. Lepa pozicija kuće....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 16.000 €, 100,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2, a objekat ima u osnovi oko 100m2. Sastoji se od podruma (15m2), prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo kuće je sledeće strukture: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižene površine 71m2 u selu Mokra, 3km od Bele Palanke. Kuća se nalazi na placu površine 703m2. Kuća je pravljena od blata i slame i nije uslovna za život. Ima monofaznu struju i priključena je na seoski vodovod. Kuća je uknjižena, svojina privatna. Za....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 21.000 €, 77,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Korman kod Aleksinca, u prirodnom okruženju, na dobroj lokaciji, pored puta. Kuća je starije gradnje, sastoji se od tri prostorije, ukupne površine 77 m2 i potrebna je adaptacija prema potrebama novog vlasnika. Struja je monofazna a voda iz seoskog....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 71,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u selu Guncati kod Knića smešten u prirodi gružanskog kraja, sa prelepim pogledom na jezero (udaljenost vazdušnom linijom oko 3 km), ograđen drvenim tarabicama. Plac je nedavno sređivan. Kuća na placu je starogradnja sa mogućnošću....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 3.000 €, 750,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se hala od 750m2, građena od panela, sa 20 ari placa oko hale, jaka struja, sleperski prilaz, kancelarija, 2 toaleta, video nadzor, alarm, telefon, internet, klima, ulazna vrata 6x4m, visina hale hale 5-6m. Pod hale je asfaltiran. Novogradnja Telefon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>