• GoHome Professional
barem 70 m2 do 357 eura/m2 ekskluzivan Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 357 eura/m2 ekskluzivan Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 357 eura/m2 ekskluzivan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 70 m2 do 357 eura/m2 ekskluzivan zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 339 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 374 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 78,00 m2 cca 6990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan stan u srcu Gornjeg Dorćola – Gospodar Jevremova, 78m² Na prodaju elegantan i gotovo potpuno renoviran stan smešten u jednoj od najlepših i najcenjenijih ulica Gornjeg Dorćola – Gospodar Jevremovoj. Ovaj deo grada prepoznatljiv je po autentičnoj beogradskoj arhitekturi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 680.000 €, 112,00 m2 cca 6070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivan stan u zgradi BW Terra, smešten u samom centru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, jedne od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za život i investiranje u Beogradu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i savremenog dizajna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 525.000 €, 113,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture. Ovaj stan predstavlja savršen spoj istorijskog prestiža i besprekornog modernog inženjeringa. - Kompletna rekonstrukcija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127122, klima, uknjižen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODINa prodaju ekskluzivan, potpuno razrađen salon lepote u prestižnoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu.Osnovne informacije:Površina:....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 70 m2 ekskluzivan zadnjih 7 dana (30)
  • barem 70 m2 do 357 eura/m2 zadnjih 7 dana (260)
  • barem 70 m2 do 357 eura/m2 ekskluzivan (89)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>