• GoHome Professional
barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena najnovije što manji

  • Za upit "barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 22.000 €
02.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2023 - 42.000 €
18.05.2023 - 33.000 €
24.06.2023 - 27.000 €
15.08.2023 - 30.000 €
28.05.2024 - 45.000 €
05.09.2024 - 37.000 €
10.05.2025 - 31.000 €
24.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću. Sastoji se od dva objekta, novijeg koji je 39m2, a ima hodnik, kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo). Noviji ima ploču, a stari karatavan. Monofazna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2023 - 42.000 €
21.05.2023 - 33.000 €
26.06.2023 - 27.000 €
18.08.2023 - 30.000 €
31.05.2024 - 45.000 €
08.09.2024 - 37.000 €
12.05.2025 - 31.000 €
27.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje,dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo).Noviji ima ploču,a stari karatavan.Monofazna struja,sengrup,bunar,hidrofor....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 86,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kuća površine 86 m², smeštena na prostranoj parceli od 9 ari, idealna za miran porodični život ili vikend odmor. Raspored prostorija: • hodnik • dve spavaće sobe • dnevni boravak sa kuhinjom • prostor predviđen za kupatilo, garaža. Do same kuće vodi asfaltni put, što....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 20.600 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 17.000 €, 87,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 20.600 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu. Kuća je u izvornom stanju, očuvana , ali su potrebna dodatna ulaganja. Stolarija je drvena, a podovi su kombinacija dasaka i linoleuma,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 37.000 € na 32.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 88,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 37.000 €
17.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na ravnom placu vas dočekuje dvorište puno zelenila, voćnih sadnica, hladovine i prostora za baštu, spremno da stvorite svoj porodični raj. Kuća je useljiva, sa nameštajem, uz struju, vodu i obezbeđena drva, a tu su i pomoćne zgrade i radionica – idealno za hobi ili dodatni prostor.....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 30.000 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 90,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 30.000 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi prizemna kuća u Svetozar Miletiću. Kuća poseduje dve sobe do ulice, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, predsoblje, špajz. Iznad kuće se nalazi tavan. Površine od 90m2. Mogućnost grejanja putem kaljevih ili na struju. Trofazna struja, voda, septička. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 40.000 € na 33.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 94,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 40.000 €
03.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam trosobnu kuću od 94m2 u Kljajićevu. Kuća se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupatila, hodnika. Plac je pravilnog oblika, veličine od 597m2. U dvorištu se nalazi još jedan pomoćni objekat. Kupatilo renovirano, laminat na podu, nova klima, grejanje na termo peći. Poseduje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena što manji (588)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>