• GoHome Professional
barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena do 5900 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena do 5900 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena do 5900 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena do 5900 eura" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 6 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 384 eura
    • do 480 eura (prosečna cena)
    • do 576 eura
    • do 4 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 7.000 € na 6.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 7.000 €
13.03.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Plac površine 4,87 ari u blizini saobraćajnice T6. .

 
 
 
 
-35%

Promena cene sa 8.500 € na 5.500 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BOLJEVAC, 5.500 €, 1042,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 8.500 €
05.03.2026 - 5.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se građevinska parcela 4a 07m2 sa uknjiženom kućom, ali srušenom 42m2 i do nje voćnjak 6a 36m2 ukupno 10a 43m2, iznad centra sela Jablanica, opština Boljevac, sa pogledom na planinu Rtanj i Tupižnicu. Boljevac, Rtanj, Jablanica.

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 5.000 € na 3.800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŽITIŠTE, 3.800 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 5.000 €
29.03.2026 - 3.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u blizini centra Međe, opština Žitište. Površina 492m2, širina 13m, bez priključaka. Udaljenost od Zrenjanina 47km, od Žitišta 29km. U selu postoji osnovna škola, ambulanta, marketi... Agencijska provizija: 500 Eur Broj upisa u Registar posrednika:1378 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena do 5900 eura'
6.000 €
6.000 €
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 2.800 €, 646,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 7.000 €
29.04.2026 - 3.000 €
17.05.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u podnožju Ruskog groblja u naselju Tabane. Prilaz placu je makadam. Gradsko građevinsko zemljište. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>