• GoHome Professional
barem 70 m2 do 340 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 340 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "barem 70 m2 do 340 eura/m2 što skuplji" pronađeno 14 830 nekretnina - prosečna cena 84 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 4000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 35.000 €, 123,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U BLIZINI POŠTE. IMA IZLAZ NA DVE ULICE. PLAC JE POVRŠINE OKO 3 ARA. POTREBNA ADAPTACIJA. BLIZINA CENTRA. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 5.000.000 €, 71200,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se Građevinsko zemljište u vikend zoni, sa panoramskim pogledom na Pavlovačko jezero i Ravni Srem, od Avale do planine Cer. Ova lokacija se nalazi na blagom bregu Fruške gore nadmorske visine 335m, odakle nadvisuje širi kraj. Na placu se trenutno nalazi voćnjak šljiva u punom....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 4.600.000 €, 69800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac/građevinsko zemljište od 698 ari u Ugrinovcima, opština Zemun, u neposrednoj blizini puta za Batajnicu ka Zemunskoj ulici. Građevinsko zemljište u privatnoj svojini 1/1, bez tereta. Mogućnost izgradnje proizvodno skladišnog objekta i komercijalnih sadržaja koji obuhvataju širok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 340 eura/m2 što skuplji'
16.000 €
4.000.000 €
3.776.000 €
  Plac, SURČIN, 4.499.500 €, 21400,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji u Surčinu, sa pogledom na budući EXPO, poljoprivredno zemljište od 241 ari, uknjiženo na prodavce. Poseduju informaciju o lokaciji. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 4.280.000 €, 21400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan plac, dimenzija 110*193 m. Na atraktivnoj lokaciji opštine Surčin, idealan za razne vrste izgradnje i delatnosti. Trenutno uknjižen kao poljoprivredno zemljište, njiva 3. klase. Agencijska provizija 2%. Potes Tabla.

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 3.770.000 €, 58000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici ste da kupite atraktivan plac površine 5,8 hektara, smešten na odličnoj lokaciji u Paliluli. Ovaj plac je idealan za izgradnju proizvodnog pogona, hale ili magacina, pružajući vam brojne mogućnosti za razvoj poslovanja. Ova lokacija nudi odlične mogućnosti za poslovanje,....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 3.750.000 €, 25000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.feniks.rs

Plac od 250 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Nalazi se iznad Novog Milmarija Kraljevih čardaka u delu kod Zoneda gde je odobrena gradnja i poseduje Lokacijske uslove. Prodaje se u celosti i predstavlja izuzetnu investiciju namenjenu za sve modele gradnje. Urban....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.699.000 €, 41100,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela na odličnoj poziciji, u neposrednoj blizini Vojnog aerodroma u Batajnici. - Površina 411a - Poljoprivredno zemljište, njiva 3. klase - Front ca 60m - Cena 90e/m2 + agencijska provizija Za više informacija pozovite 066 82 92 800 Jelena Bogojević ili 065 27 27 090....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.400.000 €, 20856,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac od 20.856 m2 u Nišu, ulica Dimitrija Tucovića u blizini Veterinarskog Instituta Niš i benzinske EKO pumpe. Nalazi se pored glavnog puta, u zoni poslovno-trgovinskog kompleksa. Cena placa je 3.400.000EUR. Čisto vlasništvo. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 3.242.000 €, 92000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište u Subotici povrišine oko 9ha. Postoji mogućnost grupisanja sa susednom parcelom oko 4ha na ukupno 13ha. Lokacija se nalazi na oko 10km od izlaza na auto put u urbanom delu grada, ima direktan izlaz na magistralni put i pored lokacije se nalazi komunalna....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.225.600 €, 30000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižena, odlična parcela u naselju Radiofar. Naselje koje je u ekspanziji sa lepim porodičnim kućama. Parcela od 3,22 ha pruža odlične uslove za izgradnju stambeno poslovnog prostora, hala, fabrika, doma zdravlja i sl. U blizini placa su struja i voda. Plac i pozicija....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 3.225.600 €, 30000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.000.000 €, 20000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac kod Aerodroma Nikola Teska 2hektara. Izvršena je promena namena iz njive u gradsko gradjevinsko zemljište kod Aerodroma Nikola Teasla. POSEDUJEMO I INFORMACIJU O LOKACIJI! DOZVOLJENA JE GRADNJA STANOVA, FABRIKA, ŠOPING CENTRA, LOGISTIČKE PODRŠKE ZA ŠPEDICIJU I DRUGO!....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 3.000.000 €, 21800,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025. - 3.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivno gradsko građevinsko zemljište na samoj obali Dunava, udaljeno svega 3 km od Pupinovog mosta, u pravcu ka Batajnici. Parcela poseduje izuzetnu lokaciju – jednom stranom izlazi direktno na reku, što je čini posebno atraktivnom za različite investicione projekte.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ćele Kula, 3.000.000 €, 35943,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela površine 35943m2, građevinsko zemljište kod Bogoslovije. U blizini komunalnih priključaka (voda, struja, infrastruktura u neposrednom okruženju). Mirna lokacija sa odličnim potencijalom. Pogodno za investiciju, gradnju, turizam, rekreaciju i projekte većeg obima.....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 3.000.000 €, 54151,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Dobanovci – Breg plac, 541.51 ar Prodaje se zemljište u građevinskom području pored obilaznog autoputa u Dobanovcima, na prostoru budućeg naselja Singidunum. Prema najnovijoj informaciji o lokaciji, a prema planiranoj nameni površina, ovo zemljište se nalazi u zoni “Površine....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.000.000 €, 54151,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Breg Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.900.000 €, 13600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 136 ari i objektima ukupne površine 1850m2, sa mogućom gradnjom za privredne ili komercijalne objekte. Ukupna površina placa je 13.609m2. Širina fronta ka Zrenjaninskom putu iznosi 43m i plac ima direktan izlaz na njega. Dužina placa oko 317m. Plac je podeljen na....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.900.000 €, 13600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103592, struja, kanalizacija, uknjižen, deljiv, plac. U mogućnosti smo da ponudimo,Placa prema informaciji o lokaciji iz januara ,2025 godine,ovaj plac se nalazi u Privredno -komercijlnoj zoni 6.P2.1.Ovu zonu čine lokacije za razvoj privrednih i komercijalnih sadržaja....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.900.000 €, 13700,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, ravan plac pravilnog oblika, na odličnoj lokaciji u Borči na 500m od Shoppy centra, Lidl-a Plac je ograđen. Front placa (do Zrenjaninskog puta ) 43m i dužina placa od 318m. Na placu gradska voda i kanalizacija, struja. Po informaciji o lokaciji plac pripada privredno-komercijalnoj....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.900.000 €, 13700,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 2.900.000 €, 13700,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Palilula - Borča Na prodaju plac ukupne površine 137ari Plac je pravouganog oblika 43m x 316m Front na Zrenjaninski put 43m Plac ima kanalizaciju i sproveden gas 4 kućna broja, 5 brojila Na placu se nalaze 2 kuće, kancelarije, hala - ukupne površine 1300m2....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 2.884.000 €, 54000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

PARCELA NA LOKACIJI PORED A-P E-75 (A1) 5.4 ha Gradjevinsko zemljište(54000 m2) pored auto-puta, prilaz sa više strana, predvidjeno trgovinske, saobračajne i tercijalne, delatnosti, skladišta i sl. Zauzetost pojedinih novoformiranih parcela je oko 50%. Dozvoljena spratnost je od P....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 2.800.000 €, 11300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac namenjen za izgradnju privredno komercijalne delatnosti. Postoji mogućnost izgradnje više objekata. Maksimalni indeks zauzetosti je 70%. Plac je parcelisan i postoji mogućnost pojedinačne kupovine fronta do Zrenjaninskog puta 24 ari sa objektima površine 950m2, parcele 39 ari....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.800.000 €, 11300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.700.000 €, 13600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Borča - Zrenjaninski put plac/građevinsko zemljište, 136a, front prema ulici 43m, objekti na parceli 1800m2 U privredno-komercijalnoj zoni nalazi se građevinska parcela površine 136a. Dozvoljena je izgradnja više objekata poslovnog kompleksa (magacini, logistički centri,....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.700.000 €, 13600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.700.000 €, 17700,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji zemljiăte u građevinskom području kod aerodroma Nikola Tesla, u zoni komercijalnih sadržaja višeg stepena atrakcije (trćži centar, veći trgovinski formati, prodajni saloni, hoteli...). Uknjiženo zemljište. Dobijena informacija o lokaciji. .

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.682.800 €, 53656,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni put. Zemljište je pogodno za izgradnju proizvodnog pogona, skladišta, distributivnog centra ili sličnog poslovnog objekta. Privatna svojina,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 2.682.800 €, 53656,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Jakovo plac/zemljište u građevinskom području, 329.27a, front prema ulici 130m Na 750m od petlje auto-puta u Jakovu, u neposrednoj blizini sajma EXPO 2027 i na 10km od bloka 72 na Novom Beogradu, u ponudi je građevinsko zemljište - privredna zona. Front placa ka nekategorisanom....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 2.618.000 €, 33000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Njiva Dozvoljena gradja Odlicna lokacija Uknjiženo Plac je oivicen sa tri zemljana puta i nalazi se na veoma dobroj lokaciji u privrednoj zoni gde je dozvoljena gradnja. Udaljen je oko 1,5 km od iskljucenja sa autoputa Milos Veliki - Petlja Jakovo. Na jednom kraju od je od autoputa....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.591.000 €, 20964,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo, Fantastičan plac sa panoramskim pogledom na grad i Dunav. Nalazi se na potezu Ledinci - Sremska Kamenica, ravan , izdignut na platou pogodan za urbane vile, turističko naselje ili sportski kompleks. Put do placa je asfallt, na placu struja i dva bunara. Informacije na broj....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.515.680 €, 20964,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Zemljište u gradjevinskom području sa pogledom na ceo Novi Sad - površina 20964m2 (2 susedne parcele) - idealna pozicija parcele, pogodno za poslovno-stambenu gradnju - pogled na panoramu Novog Sada - struja, voda, asfaltni put - uknjiženo cena je 120eur/m2 + 3% provizija agencije....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.500.000 €, 8900,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac koji se nalazi na trasi buduće pruge Beograd - Budimpešta. U okviru placa dozvoljena izgrađenost je 30% u osnovi + dva sprata što je oko 2700m2 prizemlja + dva sprata što je ukupno 8000m2. Parcela je opremljena sledećim infrastrukturnim parametrima: Napajanje sa elektro....

 
 
 
  Plac, IRIG, 2.500.000 €, 33993,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac sa pogledom na Vrdnik i Pavlovačko jezero. Plac ima 33.993m2. Po urbanističkom planu, plac će imati kompletnu infrastrukturu kao i asfaltni put sa svih strana. Nalazi se u zoni koja je planirana za ekskluzivnu turističku zonu. U neposrednoj blizini budućeg Fruškogorskog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 2.500.000 €, 46530,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju građevinsko zemljište – atraktivna lokacija, Novi Beograd Na prodaju izuzetno perspektivno građevinsko zemljište u građevinskoj zoni na jednoj od najatraktivnijih lokacija Novog Beograda. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini reke Save i uređenog šetališta, što je čini....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 2.484.700 €, 16082,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Klisi Veliki Plac 16000 m2 u blizini Auto Puta Na Placu imaju objekti od 180 m2 i voda i struja,izlazi na Asfalt front 60 m. Dimenzije placa su 60x270 m IZUZETNO JE IDEALNO ZA BIZNIS tel. 065/385 8880Mišo Licenca 2465 više informacija na www.status-nekretnine.com....