• GoHome Professional
barem 70 m2 do 29000 eura što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • barem 70 m2 do 29000 eura što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 29000 eura što skuplji

  • Za upit "barem 70 m2 do 29000 eura što skuplji" pronađeno 4 346 nekretnina - prosečna cena 48 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 27000 eura (malo jeftiniji)
    • 30000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, GAKOVO, 30.500 €, 162,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Gakovo, porodična kuća tvrde gradnje, od 162m2 na placu od 810m2. Sastoji se od 3 sobe, kuhinja,kupatilo, letnja kuhinja , ostava. Po podu su laminati,pločice , izolacija kompletna, trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo. U dvoristu su pomocni objekti,ostave,čardak. Kuća,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.500 €, 750,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.500 €, 750,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 30.200 €, 7547,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 75 ari, pravilnog oblika i sa odličnim prilaznim putem. Parcela se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju koja je u potpunosti pod stablima oraha. Zahvaljujući ravnom terenu i dobroj pristupačnosti, zemljište je pogodno za različite namene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUVA REKA, 30.200 €, 151,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem magacin/podrumski poslovni objekat u Z. C. Suva Reka, Leskovac. CENA POVOLJNA. Kvadratura: 151m2 Ima priključak za vodu, nema struju (isključena iz praktičnih razloga, ali ima mogućnost uvođenja iste). Starija gradnja.

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 38.230 € na 30.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 30.200 €, 1006,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 50.300 €
23.01.2026 - 38.230 €
24.04.2026 - 30.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinska parcela površine 1006 m2 u Malom Radanovcu. .

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 30.000 €, 96535,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje pretežno sa šumom, sa pomoćnim objektima, na uknjiženim parcelama 9ha 65a 35m2, istočno iznad sela Bačevica, opština Boljevac. Prilaz teretnim vozilom. Boljevac, Bačevica.

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

HITNA PRODAJA PLACA – VRNJAČKA BANJA, NASELJE RAJ Na prodaju plac na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Vrnjačkoj Banji – naselje Raj. Idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicionog objekta za izdavanje. Plac se nalazi u mirnom i uređenom delu, okružen....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOR, 30.000 €, 152,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.02.2026 - 40.000 €
07.03.2026 - 35.000 €
19.03.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaju se tri kuće: 35m2, 72m2 i 45m2. .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 4625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 4625 m2, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole i Pošte. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se iz dve parcele i postoji mogućnost kupovine po parcelama:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko-građevinsko zemljište od 12a na Strelištu .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dve kancelarije od po 36m2. Obe imaju mokri čvor, postoji mogućnost spajanja u jednu veliku kancelariju.Moguća je i zasebna prodaja cena po kancelariji je 15000 evra. Može i izdavanje Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 72m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 30.000 €, 1047,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

10 ari placa u prelepom području Kosmaja. Guberevac, Sopot, Srbija ; Sopot, Guberevac, Krušik.

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 30.000 €, 50064,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje od 5ha 64m2 + 1ha (nije preneto na prodavca) sa uknjiženom porodičnom zgradom 52m2 koja je srušena. Na imanju postoje dva izvora-bunara. Nalazi se ispod magistralnog puta Paraćin – Zaječar oko 600m makadamskim putem, sa lepim pogledom na Rtanj i Krivi vir. Boljevac,....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 30.000 €, 2200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište, voćnjak 3.klase koji se nalazi u Gornjoj Mužlji. Parcela ima 2165m2 i nalazi se do asfaltnog puta koji vodi do grada. Njiva je širine 40m i dužine 55m. Uknjiženo, bez tereta, 1/1. Agencijska provizija 1,5% .

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 30.000 €, 400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo plac na odličnoj lokaciji ispod samog vrha Treske. Blizina nove staze i žičare "Treska" koja se spušta do naselja Sunčani breg. Građevinsko je zemljište . Postoji stari projekat i temelj za dvojnu kuću što se vidi na slikama ali po novim uslovima može i više da....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 30.000 €, 2510,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PLAC veličine 25,10ari, zemljište u građevinskom području, ulica Deligradska, potes Vračar. Dostupna sva gradska infrastruktura za izgradnju 650e/ar - ukupno 16.315 evra .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika,na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane,sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 30.000 €, 175,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prizemna kuća u Doroslovu. - Površina kuće je 175 m2, a placa je 646 m2. -Kuća poseduje veliki dnevni boravak, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe, kao i zatvorenu terasu. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Kuća je kompletno renovirana, stolarija je....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 30.000 €, 2916,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Može se kupiti i manja površina placa. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju veliki plac u blizini TC BIG površine 29.24 ara. Parcela se nalazi u drugom redu sa Aradačke strane. Do drugog reda vodi asfaltni put a do same parcele zemljani put. Ulična širina oko 20m. Na parceli se nalazi izidan i nepokriven objekat od 28m2 koji nije uknjižen. Parcela....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, BRESTOVIK, 30.000 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IDEALNO MESTO KO ŽELI MIR, DALEKO OD GUŽVE, KAKO ZA ŽIVOT (VIKENDICA), TAKO I ZA VINOGRADE, PROIZVODNJU ZDRAVE HRANE, ORGANSKA PROIZVODNJA I JOŠ MNOGO TOGA.PRELEP PLAC SA POGLEDOM NA DUNAV, NA 35KM OD BEOGRADA, DIVAN KRAJOLIK, A NA SAMOM DOMAKU GRADA, STIZE SE ZA 30-AK MINUTA,POSLE....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Jankov Most - dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 30.000 €, 106100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemlja je razne vrste i klase , što poljoprivredno što šumsko zemljište. Na jednoj od parcela postoji ucrtan objekat , stari temelj kolibe . Prilaz je makadamskim putem samo uz terensko vozilo. Zemljište nije u komadu vec je podeljeno u više parcela. Papiri su uredni. Cena 30.000e....