• GoHome Professional
barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji klima Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji klima Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji klima Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji klima zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 25000 eura (malo jeftiniji)
    • 28000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 206.718 €, 75,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kvalitetna novogradnja na izuzetnoj lokaciji – Stari Cerak. Objekat se nalazi na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobuskih linija, prodavnica, škola i svih sadržaja neophodnih za udoban i funkcionalan život. Stanovi su građeni po savremenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.000.000 €, 400,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stambena (poslovna) zgrada u užem centru Niša. Objekat je ukupne površine 400m2. Na parceli se nalaze i 3 parking mesta. Objekat je pogodan za stanovanje, ali i za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.250.000 €, 232,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo na tr��i��tu, idealna prilika za investitore! Ekskluzivan poslovni prostor na prodaju, sme��ten na jednoj od najprometnijih lokacija u centru Beograda, na Bulevaru kralja Aleksandra. Ovo izuzetno mesto je savr��eno za poslovanje zahvaljuju��i neposrednoj blizini gradskog prevoza,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Miloja Đaka Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 825.000 €, 158,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Stojana Protića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 800.000 €, 296,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

IDEALAN ZA OZBILJNE FIRME | VIŠE KANCELARIJA | MOGUĆNOST RENOVIRANJA PO VAŠOJ MERI Lokacija: Ruzveltova ulica, nadomak TC Zira. Tip objekta: Samostalan poslovni objekat. Površina: 296 m² (prizemlje + visoko prizemlje + sprat). Struktura: 11 kancelarija, više mokrih čvorova, čajna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 698.000 €, 204,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 690.000 €, 171,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor U samom centru grada, prodaje se pet renoviranih i luksuzno opremljenih apartmana. Apartmani funkcionišu kao "stan na dan" sa odličnim mesečnim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 70 m2 što skuplji klima zadnjih 14 dana (422)
  • barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji zadnjih 14 dana (174)
  • barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji klima (73)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>