• GoHome Professional
barem 70 m2 do 25000 eura što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 70 m2 do 25000 eura što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 25000 eura što skuplji

  • Za upit "barem 70 m2 do 25000 eura što skuplji" pronađeno 3 625 nekretnina - prosečna cena 39 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 27.000 €, 1311,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, lep plac, pravougaonog oblika, idealan za ljude koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na samo par kilometara od Niša, ispod spomenika na Čegru. Plac ne izlazi na asfalt (oko 200m od glavnog puta), do placa vodi zemljani put. U blizini ima vikendica. Gradsko građevinsko....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 27.000 €, 699,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se 7 građevinskih parcela za porodično stanovanje u Mz Dudova Šuma, od centra grada 2,3km, blizu Somborske pruge. Na ulici je gas, gradska vodi i kanalizacija. CB nekretnine, Subotica Agencija je upisan u Registar posrednika pod brojem:1390 .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 27.000 €, 180,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovi, na 3.5km od uključenja za autoput u Preljini. Smeštena do asfaltnog puta kuća ima površinu u osnovi oko 100m2, a ukupne površine oko 180m2, a sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća je ozidana i okrovljena, a prodaje se u sivoj fazi. Kuća nije....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 27.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: P562 Na prodaju plac u selu Sibnica na Kosmaju, u opštini Sopot. Pored placa prolaze struja, voda, kao i gas. Plac izlazi na asfaltni put sa dve strane. Odlična lokacija u blizini prodavnica, crkva, škola, pošte, autobuskih stajališta… Savršeno mesto za život na selu udaljeno....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 27.000 €, 8626,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vele Polju, 8626 m2. Parcela se nalazi na samom glavnom putu, pravilnog je oblika, i zbog svoje lokacije povoljna je i za izgradnju većeg objekta, hala, magacin, stovarište. Do same parcele dovedena je voda i struja. Uknjižena je, svojina, vlasništvo....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine Plac, Jagodina | Prodaja · 4500m² · 27.000€.

 
 
 
  Kuća, KULA, 27.000 €, 92,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Sivcu ima 92 m2 i nalazi se na placu od 1129 m2. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 27.000 €, 77,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac na atraktivnoj lokaciji u naselju Hajdukovo koji pruža mogućnost za izgradnju stambenog ili komercijalnog objekta.U prošlosti je tu stajala stara kuća koja je nedavno srušena površine 77m2.Na placu postoji priključak za struju koji je trenutno u mirovanju.U....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 27.000 €, 4648,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, potes Polje, Komarani, Nova Varoš površine 4648 m2, pretežno ravnica, sa prelepim panoramskim pogledom. Nalazi se na 10 km od Nove Varoši, a od Rezervara Uvac 2 km, uz lokalni asfaltni put. Poljoprivredno zemljište je po kulturi pašnjak....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 27.000 €, 1202,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac, uknjižene površine 1202m2. Plac se nalzi na jako dobrom položaju pored asfaltnog puta, na ravnom mestu. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, moguća je prenamena u gradsko gradjevinsko zemljište. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas nazovite.....

 
 
 
  Plac, ŽITORAĐA, 27.000 €, 5200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 5200m2, u selu Držanovac, opština Žitorađa. Plac je pozicioniran u centru sela pored asfaltnog puta. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište, ali postoji mogućnost i da se uzgaja neka od poljoprivrednih kultura. Postoji mogućnost da se struja dovede....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 27.000 €, 524,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 524 m². Na placu se nalazi bušeni bunar, a moguć je priključak za struju, gas i kanalizaciju. Na placu postoji šupa veličine 80m2 sa podrumom veličine 20m2. Ev. Br. 5737 .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 36.000 € na 27.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VINIK, 27.000 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 36.000 €
13.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac na Viniku P=16.8 ari Gradsko građevinsko zemljište,50 metara od asvaltnog puta, širina placa 22m struja i priključak za vodu na oko 250 m. za više informacije pozovite 065/222 3922. Agencija Libo upisana u registar posrodnika br 2034. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 27.000 €, 833,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, površine 833 m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište. Vikend naselje. U okruženju ima objekata. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se ili posetite nas sajt. Plac, Niš - Donje Vlase | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 27.000 €, 65,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica u izgradnji sa priključcima na gradsku infrastrukturu Započeta vikendica na prodaju, površine 62m², sa placem od 7,18 ari i izlazom na reku Moravu. Objektu je obezbeđena trofazna struja i gradska voda, što pruža sve potrebne komforne uslove. Savršen je za sve koji žele da....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep,četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. Plac, Jagodina - Bukovče | Prodaja · 1100m² · 27.000€.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA U SELU TUREKOVAC NA 5 KILOMETARA OD LESKOVCA. .

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo započet objekat u Zmiču (u osnovi 45m2 ) sa većim placem od 12.16a. Objekat je u sivoj fazi sa izgrađenim temeljima, krovom i međuspratnom konstrukcijom. Objekat poseduje građevinsku dozvolu. Moguće je korigovanje cene. Kuća, Paraćin | Prodaja · 90m² · 27.000€.

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 39.000 € na 27.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALIBUNAR, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 39.000 €
20.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 27.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Mladenovac, Vlaška, odličan plac, pravilnog oblika, u blizini raskrsnice za Kosmaj, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 27.000 €, 139,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća uknjižena na 139 m2 na placu od 6,25 ari u naseljenom mestu Perlez. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala, plafoni štukatur, struja trofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Dvorište ograđeno i čini....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 27.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi izuzetan plac u mirnom i prirodom okruženom delu Mislodjina, idealan kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Plac površine 43 ara dolazi sa dodatnih 5 ari prilaznog puta, što čini ukupno 48 ari funkcionalnog prostora. Nalazi se na svega 100 metara od magistralnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 15-ak kilometara od Niša, prema Kameničkom Visu u vikend naselju Paprat. Vikendica je površine 76 m2, nalazi na placu od 787 m2. Sastoji se od prizemlja i sprata, prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 27.000 €, 67,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena NIJE FIKSNA . Prodaju se 2 manje kuće: 46m2 i 21m2, koje se nalaze u Bešenovu (opština Sremska Mitrovica ) na parceli površine 381m2. Ukoliko ne biste da živite tamo, može da vam služi kao vikendica. Parcela se nalazi na glavnom putu Beočin - Sremska Mitrovica i udaljena je samo....

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 27.000 €, 120,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K544 Na prodaju kuća površine 120 kvadrata, koja se nalazi u Selu Mladenovcu na 10 ari placa. Opasana je prirodom i sa terase i iz dvorišta se pruža divan pogled. Kuća je polunameštena i poseduje 2 ulaza. Ima tehničku vodu, a elektromreža je udaljena oko 600 metara. Ukoliko....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Turiji(opština Srbobran),udaljena od Novog Sada 42 km.Kuća ima 90m2 + letnjikovac 16m2(u dvorištu postoje još pomoćni objekti + garaža).Ima dva odvojena dvorišta koja su ograđena.Nalazi se u mirnoj ulici blizu kanala DTD. Terasa, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.000 €, 89,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 89m2 na placu od 455m2 u mirnom kraju Kukujevaca. Kuća je trosobna sa kupatilom, kuhinjom, letnjom kuhinjom i šupom za drva. Stavljen je nov krov, Plafon su vikle preko kojih je stavljen rigips ploča. Na celoj kući je stavljena nova izolacija sa fasadom. Voda je gradska, struja....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 26.900 €, 1350,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

P - 1343m2, glavni put na ulasku u Vranjsku banju/ direktan izlaz na saobraćajnicu/ Cena 20 EUR po m2 Više info na: 017420991 0638440014, 0693440014 Ag.provizija 3%, Rg.br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju,....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 26.858 €, 13500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 134,29 ari u Sremčici, opština Čukarica, blizu naselja, uknjiženo na prodavca. Mogucnost kupovine još 2 parcele pored, isti vlasnik, jedna je površine 13 ari, druga 40 ara. Za sva dodatna pitanja, pozovite Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 26.840 €, 2440,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište ( pod šumom) u blizini Manastira Tresije, Opština Sopot, katastarska opština Rogača površine 24,4 ara. Kroz zemljište protiče potok. Knjižni vlasnik 1/1. Agencijska provizija 2% NV NEKRETNINE Registar posrednika 1902 Nikola Vojvodić 5826 Kontakt....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 26.500 €, 6532,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini Hotela Balašević (1km), u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, pored magistralnog puta Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac sa ukupnom površinom od 65a 32m2. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 26.500 €, 1400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je vrlo lep plac, u blizini Ibarske magistrale, udaljen od ulice Maršala Tita 800m. U vrlo mirnom delu. Dozvoljena gradnja sa informacijom o lokaciji. Na placu je šaht sa vodom, a struja uz sam plac. Zbog oblika, kao i širine fronta ka ulici pruža, više mogućnosti za porodičnu....

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 26.500 €, 240,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, vila u izgradnji na tri etaže, poseduje projekat koji je prekopiran sa holivudske vile. Vila poseduje 6 spavaćih soba, tri kupatila, veliki salon, kuhinju, trpezariju, ostavu, prostoriju za pranje i peglanje. Na svakoj etaži su po tri velike terase, kupac dobija kompletan....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 26.400 €, 2637,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Bagljaš - plac površine 26,37 ara sa izlazom na nekategorisani put. Plac se nalazi na izlazu iz grada, u prirodi voćnjak I klase i njiva I klase, gradsko građevinsko zemljište. Dimenzije placa su 17,5m x 141m, nema priključke, uknjižen, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 26.400 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 26.265 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119396, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno vise kuca i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom moze da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a moze i samo plac da....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 26.265 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119396, struja, uknjižen, deljiv, njiva. U ponudi su više parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno više kuća i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom može da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a može i samo plac da....