• GoHome Professional
barem 70 m2 do 23000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 70 m2 do 23000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 23000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 23000 eura" pronađeno 3 244 nekretnina - prosečna cena 34 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 21000 eura (malo jeftiniji)
    • 24000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parking
    • prizemlje
    • potkrovlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, INĐIJA, 22.500 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac površine 1172m2. Plac ima pogled na Dunav i most. Građevinsko zemljište izvan GP. Uknjižen 1/1. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57- 22374. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 22.500 €, 674,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prilika za investitore i graditelje! Predstavljamo vam građevinsku parcelu na prodaju, smeštenu u mirnom delu Kumodraža, Beograd, Srbija. Sa ukupnom površinom od 674 kvadratnih metara, ovo zemljište predstavlja idealno mestu za izgradnju vašeg budućeg doma ili investicioni projekat.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.470 €, 2247,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Vinorači, pvršine 22,47a. .

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 22.430 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126871, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Inđija - Čortanovci | Prodaja · 1000m² · 22.430€.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 22.430 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126871, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 6178 m2, na putu za Donju Trnavu. Plac je poljoprivredno zemljište 3 i 4 klase. Plac se nalazi pored glavnog puta Niš-Donja Trnava , pravougaonog je oblika i širom, frontalnom stranom pored samog puta. Plac je pogodan za industrijskiu namenu, separacija, hala,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.200 €, 1848,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak ili druge poljoprivredne namjene. Do zemljišta vodi pristupni put, a lokacija je mirna i lako dostupna. Idealna prilika za investiciju ili za....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.500 €, 479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Osluša Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.500 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.500 €, 6430,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela odmah do auto-puta .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.500 €, 8745,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.500 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.500 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.500 €, 8745,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.500 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.000 €, 8515,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo zemljište ukupne površine 85,15 a na Tari, u blizini Sekulića, u zaseoku Djurovina. Zemljište je po kulturi šuma 5. klase i pošnjak 7. klase, zasadjeno borovima i smrčom. .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 22.000 €, 96,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara kuća i pomoćna zgrada od čerpića u centru sela, ispod asfaltnog puta parcela od 10 ari 39m2, sa kućom od 55m2, pomoćnom zgradom od 41m2 i....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 22.000 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Plac na Vučačkom putu, preko puta skretanja za vojnu bazu. 20ari, građevinsko zemljište na glavnom putu. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 22.000 €, 817,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je Gradsko - građevinsko zemljište, 817 m2 na Viniku u blizini Balon Sale. Plac se nalazi na 300 m od asvalta, a do njega se dolazi makadamom. Na 50m od placa postoji mogućnost priključak za struju. Voda i kanalizacija još uvek nije prošla. Cena placa je 22.000 EUR. Plac....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima tri ulazna fronta, jer je sa tri strane okružen katastarskim putevima preko....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €, 10000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 22.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac povrsine 1200m2, na odlicnoj poziciji pored asfaltnog puta. Plac je na ravnom mestu. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, moguća je prenamena zemljišta u gradsko gradjevinsko. Ovo je samo deo nase ponude za vise informacija, slobodno nas kontaktirajte. Plac, Merošina....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 22.000 €, 2450,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo plac u građevinskom reonu površine 24.5a. Sa placa se pruža pogled ka Avali, potencijalna investicija za izgradnju vikednice. Pored placa se nalazi sporedni put kao i asfaltni put. Na metar od placa se nalazi voda, struja, telefon. Plac je sa kosinom.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 2303,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji je predviđen za izgradnju uslužnih objekata različite namene, hoteli, restorani, sportsko rekreativni centri itd. Od glavnog puta je udaljen oko 90m.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 20.000 € na 22.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 22.000 €, 7400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2022 - 18.000 €
21.08.2022 - 17.000 €
14.09.2022 - 18.000 €
10.02.2023 - 20.000 €
10.03.2023 - 19.888 €
26.03.2023 - 25.000 €
26.04.2023 - 18.000 €
06.08.2023 - 25.000 €
29.10.2023 - 20.000 €
31.12.2023 - 18.000 €
02.02.2024 - 20.000 €
09.02.2024 - 18.000 €
19.04.2024 - 20.000 €
08.01.2025 - 19.900 €
05.04.2026 - 20.000 €
17.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Blizu priključka na struju i asfaltnog puta.Kupac plaća proviziju. 069/BEOKROV .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 22.000 €, 6528,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo obradivo zemljište u površini od 65,28 ari. Pogovno za sve vrste useva, trenutno se obrađuje i održava, Od Ibarske magistrale iz Meljaka asfaltni put vodi do placa. AGENCIJSKA PROVIZIJA 750 evra. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €, 2367,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

- Plac do samog puta, nalazi se na starom putu za Glavicu. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 1259,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni prema Medoševcu, pravougaonog oblika, na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju poslovnog objekta. Površina placa je 1259 m2, udaljen 2.5 km od centra grada. Uknjižen, gradsko-građevinsko zemljište. Svojina .Ovo je samo deo naše ponude, za više....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 1489,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela poljoprivredno zemljište na Ješničkom putu površine 14,89 ari. Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji uz glavni asfaltni put ka selu Jelašnica, pravilnog je oblika, lako dostupna tokom cele godine i pogodna za razne namene. Idealna prilika za sve koji žele da investiraju....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena zgrada, prizemlje i potkrovlje, površine oko 100 m2. Od prostorija u prizemlju ima hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 22.000 €, 350,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

plac od 3,5 ara , ograđen ogradom, septička jama, bušotina na 30m sa vodom, šahta, kompenzacioni sud i ugrađena potapajuca pumpa. Vlasnik 1/1 ag provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 22.000 €, 98,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje upisana na 98 m2 na placu od 13,49 ari. Frontalni deo placa iznosi 25m. Na placu postoji monofazna struja i voda, nalazi se u mirnoj ulici naseljenog mesta Aradac. Uknjižena 1/1. Cena nije fiksna. Uknjižena 1/1 .

 
 
 
  Plac, LOZNICA, 22.000 €, 3400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 10 km od centra Loznice (Zapadna Srbija) prodaje se građevinsko zemljište površine 34 ara (3.425 m²) sa dva registrovana objekta u katastru (26 m² i 13 m²). Stambeni objekat (26 m²) upisan kao porodična kuća — sastoji se od dve prostorije, bez kupatila, potrebno je kompletno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 1404,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na proddaju plac u Sićevu, 14 ari, 22.000e. Plac se nalazi u centralnom delu naselja, u blizini ambulante i škole. Građevinsko je zemljište i na njemu se nalazi uknjižen pomoćni objekat. Voda je iz gradskog vodovoda i postoji mogućnost priključka električne energije. Plac izlazi na....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Katrga, na 3 km od Mrčajevaca. Na imanju koje se sastoji od 50 ari okućnice i 50 ari livade u blizini aerodroma Lađevci, se nalaze dve kuće i pomoćni ekonomski objekti. Imanje se nalazi do asfaltnog puta, ima trofaznu struju, mogućnost priključka....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište u građevinskom području površine 22ara. Plac je fronta širine do ulice 14 metara, a na kraju placa 19 metara. Parcela ima priključak vode i struje i ima pristup sa asfalta. Zemljište se nalazi na 200 metara od centra sela. Svojina zemljišta privatna 1/1. Lokacija: Putinci....

 
 
 
  Plac, SIĆEVO, 22.000 €, 1404,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,