• GoHome Professional
barem 70 m2 bazen lift što skuplji do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 bazen lift što skuplji do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 bazen lift što skuplji do 1200 eura/m2

  • Za upit "barem 70 m2 bazen lift što skuplji do 1200 eura/m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.089 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, GADŽIN HAN, 1.650.000 €, 1300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju hotel Trem - zgrada turizma, u funkciji Doma za odrasla lica, u prelepom prirodnom okruženju u podnožju Trema, u Donjem Dušniku (Zaplanje). Ceo kompleks je uređen i opremljen po najstrožim normama za tu delatnost i obezbeđuje kapacitet za smeštaj 80 lica. U potpunoj funkciji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 850.000 €, 800,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5.0, 800m2, 4 terase, EG, PR/III, lift, telefon, interfon. Uknjižena. Kuca na samoj obali Dunava na prestižnoj Pregrevica lokaciji. Nalazi se na placu od 13.5 ari i ukupno ima 800m2. Pored više od 5 soba poseduje 3 kupatila, 4 terase, bazen i dovoljno parkinga za vozni park. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 475.000 €, 360,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kvalitetna i funkcionalna kuća u mirnom delu Zemuna, naselje Plavi horizonti, u ulici Jovana Boškovića. Kuća je uknjižena na 154m² u gabaritu, dok je realna površina oko 360m², raspoređena na četiri nivoa: suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje, na placu od 6.47 ari. Objekat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 bazen lift što skuplji do 1200 eura/m2'
350.000 €
195.000 €
130.000 €
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 393,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista, PR + MEDJUSPRAT + I + PTK, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiva, uknjizena na 393 m2 gradjevinske,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan dupleks stan, smešten na IV spratu i u potkrovlju stambene zgrade u Mladenovcu. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i idealan za porodičan život. Ukupna neto površina: 132,66 m² Prvi nivo (72,13 m²): dva hodnika, dnevna soba, terasa, kupatilo,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
20.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića, marketa. Stan je uknjižen na 110m2, donji nivo na 54m2, gornji na 56m2. Stan ima 120m2 korisne površine sa maksimalno iskorišćenim kosinama....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.000 €, 114,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 81m2(plus dve terase) u naselju 4.Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, piljara, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostarno orijentisan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>