• GoHome Professional
barem 70 m2 bazen do 70000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 70 m2 bazen do 70000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 bazen do 70000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 bazen do 70000 eura" pronađeno 67 nekretnina - prosečna cena 321 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 250 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • kablovska
    • renovirano
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BRUS, 75.000 €, 63,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten apartman u prelepom planinskom ambijentu – Brzeće, u podnožju Kopaonika. Apart hotel FOKA SPA je smesten u mestu Brzeće na 1000 m nadmorske visine. Nalazi se u podnozju planine Kopaonik koja je najveci planinski masiv Srbije i jedan od najlepsih ski centara....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju kuće u turističkom mestu Banja Vrujci. Nekretnina je dobro pozicionirana, udaljena od bazena oko 200 m. Samostalna na placu sa direktnim izlazom na ulicu. Lepog otvorenog pogleda i svetla. Dvoetažna, ukupne površine 80 m2, knjižne 44 m2. Građena čvrstim materijalima....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 39.000 €, 3212,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Mladenovac - Amerić plac, 32,12 ara, uknjižen Odličan plac, pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je na oko pola sata vožnje automobilom od Beograda i oko 10-tak minuta vožnje od auto-puta. Do njega se stiže makadamskim....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 39.000 €, 16000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u GUNCATIMA kod Knića, ukupne površine 1 HA I 60 ARI po ceni od 39.000 eura. Plac je celina, ograđen je, postoji i živa ograda (bagrem) koja garantuje privatnost, a nalazi se pored asfaltnog puta, u blizini škole, prodavnice, stadiona i crkve. Udaljen je 3 km od magistralnog....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju fantastičan plac površine 14,58 ari , smešten na idealnoj poziciji – desna strana puta ka Kosmaju (iz pravca Beograda). Savršeno mesto za vašu oazu mira, bilo da planirate zidanu kuću ili modernu montažnu vikendicu. Glavne prednosti: Pravilan oblik: Plac je pravilnog pravougaonog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 37.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastičan plac površine 14,58 ari, smešten na idealnoj poziciji desna strana puta ka Kosmaju (iz pravca Beograda). Savršeno mesto za vašu oazu mira, bilo da planirate zidanu kuću ili modernu montažnu vikendicu. Glavne prednosti: Pravilan oblik: Plac je pravilnog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SRBOBRAN, 36.000 €, 2024,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.07.2025 - 35.000 €
02.03.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo uređen plac u centru Turije. Plac je ravan sa lepo održavanim travnjakom, sa višegodišnjim listopadnim i zimzelenim drvećem. Plac ima širinu uličnog fronta od 23m i dužinu oko 86m. Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, stambeno - poslovnog....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 149,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22, 50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Kovanluk, 35.000 €, 401,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat oko 40m2, ograđen kompletno betonskom ogradom, a sve na betonskoj podlozi koja je ustvari temelj predviđen za mnogo veći višenamenski objekat.....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Farma, KRALJEVO, 35.000 €, 113,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju imanje od 2,1 hektara sa legalizovanomn kucom u osnovi 113m2, moguce odraditi u potkrovlju minimum 35m2. Nije za rusenje , potvrdjeno od dobrih majstora, izvolite da proverite. Sopstveni bunar, struja trofazna na 150 metrara . Asfaltni put na 150m. Selo Lazac , izmedju....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 76.000 €, 7600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo plac iz jednog dela na odličnoj lokaciji duž asvaltnog puta. Ravan, ima iskopan bunar dubine 180m za buduće navodnjavanje i toplotne pumpe za grejanje i hlađenje budućeg objekta. Građevinska je parcela i postoji projekat za kuću, okućnicu,i pripadajuće....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 33.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo zemljište površine 2400 m2,u Banji Vrujci, KO Berkovac, potes Dubrava. Zemljište je udaljeno od bazena i hotela manje od jednog kilometra. Po kulturi je pašnjak. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 30.000 €, 260,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju starije gradnje potrebno renoviranje,260kvadrata na 8 ari njive prve klase,kuća se nalazi na idealnom mestu u krugu 500 metara skola,vrtic, posta,dom zdravlja, autobuska stanica, bazen,marketi,centar i sve drugo neophodno za život Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 77.000 €, 105,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa tri odvojena objekta na placu od 3,5 ara u Vrdniku. Nekretnina se nalazi na dobroj lokaciji u blizini škole i ima izlaz na dve ulice. Objekat 1 (23 m²): Kuhinja sa ostavom – idealna kao letnja kuhinja Objekat 2 (55 m²): Potpuno renoviran, sastoji se od predsoblja....