• GoHome Professional
barem 70 m2 bazen do 49000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 bazen do 49000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 bazen do 49000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 bazen do 49000 eura" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 64 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P600 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 20 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac pruža izvanrednu priliku za izgradnju doma ili investiciju u građevinski projekat. Površina od 20 ari pruža dovoljno prostora za izgradnju....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 41.999 €, 13890,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

DRAGOLJ vodeno bogastvoŠuma proplanak, špalir i hladovina od prirodnog rastinja. Staza kroz šumu - park, ostavljen prostor - podest za brvnaru sa roštiljem na pola puta. Dalje spuštanje izlazimo na reku koja je pritoka Kačaru. Tu je deo ravan za uživanje, kupanje. Pored 13890 m2 mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 bazen do 49000 eura'
40.000 €
40.000 €
39.000 €
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište na prodaju, sa pristupom asfaltiranom putu. Površina od 10.62 ari. Postoji mogućnost kupovine susednog zemljišta. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa kompletnom infrastrukturom. Dobijena građevinska dozvola kuće od 120m2 sa bazenom, priključena struja, i urađen put. U okruženju....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 46.000 € na 41.200 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 41.200 €, 65,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 46.000 €
10.04.2026 - 41.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični život ili kao sigurna investicija. Stan se sastoji od dve komforne spavaće sobe, funkcionalne trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila(....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 39.000 €, 16000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u GUNCATIMA kod Knića, ukupne površine 1 HA I 60 ARI po ceni od 39.000 eura. Plac je celina, ograđen je, postoji i živa ograda (bagrem) koja garantuje privatnost, a nalazi se pored asfaltnog puta, u blizini škole, prodavnice, stadiona i crkve. Udaljen je 3 km od magistralnog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 37.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastičan plac površine 14,58 ari, smešten na idealnoj poziciji desna strana puta ka Kosmaju (iz pravca Beograda). Savršeno mesto za vašu oazu mira, bilo da planirate zidanu kuću ili modernu montažnu vikendicu. Glavne prednosti: Pravilan oblik: Plac je pravilnog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SRBOBRAN, 36.000 €, 2024,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.07.2025 - 35.000 €
02.03.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo uređen plac u centru Turije. Plac je ravan sa lepo održavanim travnjakom, sa višegodišnjim listopadnim i zimzelenim drvećem. Plac ima širinu uličnog fronta od 23m i dužinu oko 86m. Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, stambeno - poslovnog....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 149,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22, 50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Kovanluk, 35.000 €, 401,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat oko 40m2, ograđen kompletno betonskom ogradom, a sve na betonskoj podlozi koja je ustvari temelj predviđen za mnogo veći višenamenski objekat.....

 
 
 
  Farma, KRALJEVO, 35.000 €, 113,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju imanje od 2,1 hektara sa legalizovanomn kucom u osnovi 113m2, moguce odraditi u potkrovlju minimum 35m2. Nije za rusenje , potvrdjeno od dobrih majstora, izvolite da proverite. Sopstveni bunar, struja trofazna na 150 metrara . Asfaltni put na 150m. Selo Lazac , izmedju....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 33.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo zemljište površine 2400 m2,u Banji Vrujci, KO Berkovac, potes Dubrava. Zemljište je udaljeno od bazena i hotela manje od jednog kilometra. Po kulturi je pašnjak. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 30.000 €, 260,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju starije gradnje potrebno renoviranje,260kvadrata na 8 ari njive prve klase,kuća se nalazi na idealnom mestu u krugu 500 metara skola,vrtic, posta,dom zdravlja, autobuska stanica, bazen,marketi,centar i sve drugo neophodno za život Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 27.300 €, 1475,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su dva izuzetna placa, svaki površine 13 ari+1,75ari, smeštena u Rogači, u samom podnožju planine Kosmaj. Lokacija je mirna, prirodno okruženje očaravajuće, a istovremeno ste u neposrednoj blizini svih značajnih sadržaja bazena Verona(800m), restorana La Montana(700m), novog....