• GoHome Professional
barem 70 m2 3.sprat do 120000 eura useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 3.sprat do 120000 eura useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 3.sprat do 120000 eura useljiv

  • Za upit "barem 70 m2 3.sprat do 120000 eura useljiv" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 1.165 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, sredjen, izuzetno funkcionalan stan, u novom kompleksu zgrada, iznad Čaira, prodajemo stan površine 66 kvm, na trećem spratu, u zgradi sa liftom. Stambeni objekat useljen je u 2021 godini, gradjena po svim standardima i pravilima. U cenu stana uračunata je i garažno mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.450 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex na samo par minuta od puta Novi Sad-Futog! Stan je ukupno 72m2 i sastoji se od dva nivoa. Na prvom nivou je prelep dnevni boravak sa kuhinjom, terasom i kupatilom. Na drugom nivou su tri komforne spavaće sobe i kupatilo. Kosine na spratu u spavaćim sobama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 3.sprat do 120000 eura useljiv'
105.000 €
105.000 €
123.600 €
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 93.500 €, 110,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pet friendly! Četvorosoban-duplex stan 110m2, na 3.spratu u zgradi bez lifta, u mirnoj ulici sa puno zelenila kod Železničke stanice. Stan na donjoj etaži ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasu, na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe, terasa i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 93,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 93m2, a u prirodi na čak preko 100m2. U potpunosti je namešten, opremljen lepim i kvalitetnim nameštajem, izdaje se sa svom kompletom belom tehnikom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9106551. Kompletno namešten četvorosoban stan u neposrednoj blizini Železničke stanice. Nalazi se na 3.spratu menje stambene zgrade i sastoji se iz dve etaže. Parking mesto u dvorištu zgrade. ODMAH USELJIV. Depozit u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.200 €, 94,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna ponuda! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja, u mirnom i uređenom delu Bulevara Oslobođenja. Smešten je na trećem spratu zgrade i odmah je useljiv. Stan ima ukupnu površinu od 94 kvadratna metra. Sastoji se od četiri opremljene sobe, dok je jedna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran dvosoban stan od 67m² na trećem spratu uredne i mirne zgrade u naselju Sarina međa. Stan poseduje veliku dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i terasu Prednosti: -Svetao i funkcionalan raspored -Terasa sa prijatnim pogledom -Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, veoma komforan dvoiposoban stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate. Ovaj veoma svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, vešernica, kupatilo sa tuš kabinom i terasa ulično orijentisana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9103131. Izdaje se lepo namešten trosoban stan (65m2) na trećem spratu u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru u blizini Futoške pijace. U cenu je uračunata i garaža površine 15m2. Stan je odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan, sa dve prostrane terase površine ukupne površine stana od 71 m 2 na trećem spratu stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je u dobrom je stanju odmah useljiv. Tip grejanja u stanu je kombinovan ( TA peći i cini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten trosoban stan (68 m2) na trećem spratu u zgradi sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 39.000 €, 78,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten trosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Računi informatike za dva člana oko 15000din. Useljiv od 01.04.2025. Obavezan depozit. Agencijska oznaka 9100112. Kontakt - Aleksandar 063/7776233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>