• GoHome Professional
barem 40 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • barem 40 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "barem 40 m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 4 894 nekretnina - prosečna cena 2.428 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • interfon
    • ekskluzivan
    • dvorište
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 107,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-107m2 , ugovorna povr��ina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se nalazi na drugom spratu uredjene zgrade iz 2000. godine. Svakom detalju u stanu je posve��eno maksimalno pa��nje i najkvalitetniji....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 539.000 €, 224,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite dom u kome svaki dan izgleda kao odmor. Nadomak Aranđelovca, ušuškan u prirodi, ovaj prostor nudi idealan balans za porodični život ili kao vaš drugi dom za beg iz grada. Šta vas ovde čeka: 224 m pažljivo dizajniranog enterijera 20 ari negovane zelene oaze sa 400+ biljaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 538.000 €, 98,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Petosoban, mereno 155m2, duplex, II+III, cg, parking Uknjižena nekretnina na 98m2, mereno ima 155m2. Odličan duplex na prestižnoj loakciji, u blizini Banjice, Wma, i ostalih sadržaja bitnih za komoditet življenja, Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao u održavanoj zgradi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 538.000 €, 127,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 127 m² predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i modernog dizajna. Stan je organizovan kao 4.0 struktura....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 525.300 €, 3841,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. Izdvajamo iz ponude odličan građevinski plac ukupne površine 3.841m2, front oko 80m. Kompletna infrastruktura (struja, voda, gas) ispred placa. Plac je prazan. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 523.875 €, 139,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe i naselja Stepa Stepanovic. Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih fakulteta, trgovinskih i ugostiteljskih....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 520.000 €, 520,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��ikina, pr+I+II+ptk, eg, uknji��ena-Ku��a izuzetno kvalitetne gradnje iz 2009 godine. Ugovorna povr��ina je 237m2. Ukupna povr��ina oko 520m2 na 7,2 ara placa. Ogra��en plac sa elektro kapijom. Idealno za ��ivot vi��e porodica ili da se nastavi poslovanje - stara��ki dom - kao ��to....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 516.600 €, 287,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dva lokala ukupne površine 287m2 + terasa + magacin u budućem stambeno poslovnom objektu u Velikom mokrom lugu. Useljenje je planirano za početak 2027 godine pa je moguće prostor privesti nameni dok je izgradnja u toku. Cena je izražena bez PDV-a (1800 eura = PDV) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 515.850 €, 172,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 172 m2pogled na Hram Sv.Save V i VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 530,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu površine 641m2, fronta oko 16m. Poseduje kolski ulaz, ispred kuće ima 3 parking mesta, a u dvorište može stati još 3 vozila. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 514.888 €, 96,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam dvosoban stan u premium zgradi BW Hudson, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dnevna soba ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 514.888 €, 109,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 510.000 €, 92,00 m2 cca 5540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Krunska, 4/5, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-89.00m2, Stan se nalazi u Krunskoj ulici, na Vra��aru, u neposrednoj blizini muzeja Nikole Tesle, na jednoj od najlep��ih i najtra��enijih lokacija ove op��tine. Sme��ten je na ��etvrtom spratu uredne zgrade sa liftom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 200,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gr��i��a Milenka, 3/4, cg, uknji��en- Stvarna povr��ina-200m2 , ugovorna povr��ina-194.25m2, U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dupleks u najlep��em delu Lekinog brda. Zgrada je novije gradnje, useljena 2014,godine. Gra��ena je po najvi��im standardima gradnje. Dupleks se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 506.900 €, 137,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lomina, 2/6, cg,-Stvarna povr��ina-137m2 , ugovorna povr��ina-126.00m2, U ponudi stan na dobroj lokaciji, odli��no organizovan i funkcionalan, na presti��noj lokaciji. Nalazi se u lepoj urednoj zgradi, nov lift. Ima ulaganja. Prostorije: hodnik, kuhinja-trpezarija, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 500.000 €, 91,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U najlepšojn ulici na Vračaru, u izuzetnoj zgradi, nalazi se stan koji čuva duh Vračara, prefinjenosti i ukusa. Mereno ima 100m2, a uknjižen je na 91m2. Sastoji se od dve spavaće sobe, 2 kupatila, prostrane kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka sa izlaskom na prelepu terasu. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 500.000 €, 118,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u blizini Beogradskog Dramskog Pozorišta, 3 spavaće sobe, prostran dnevno trpezarijski deo, 2 kupatila, toalet, terasa. ID: SA81426 .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 500.000 €, 4900,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Karaula,-Na odli��noj lokaciji imamo u ponudi parcelu od 49 ari, od ��ega je 8 ari gra��evinsko zemlji��te pod ��umom. Plac je u privrednoj zoni uz obaveznu izradu plana o detaljnoj regulaciji. Put do placa sa dve strane. U blizini se nalaze priklju��ak za struju, vodu. Izuzetan plac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Budimska Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 499.888 €, 96,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan u premium zgradi BW Hudson, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dnevna soba ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 499.000 €, 85,00 m2 cca 5870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vojvode ��upljikca, 4/6, t-pumpa, uknj.-Stvarna povr��ina-85m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, U prilici smo da vam ponudimo moderan, kompletno opremljen LUX stan povr��ine 85m2. Nalazi se na par minuta od Vukovog spomenika, Crvenog Krsta, Kaleni�� pijace U blizini se nalaze sportski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift, phone line, intercom, video surveillance, storage room, garage We are offering an exceptional double-oriented apartment with a specific corner....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 498.000 €, 120,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Baruh Soba: 4.5 Godina izgradnje: 1924 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 497.000 €, 117,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nikolaja Kravcova, 8/9, cg,-Stvarna povr��ina-117m2 , ugovorna povr��ina-114.00m2, Stan u zgradi BW Lumia predstavlja izuzetnu priliku na tr��i��tu, sa atraktivnim pogledom na reku i Kulu Beograd. Stan je adaptiran prema projektu arhitekte i organizovan kao dva potpuno funkcionalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 495.000 €, 73,00 m2 cca 6780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se sastoji od centralnog predsoblja, kuhinjsko - trpezarijsko - dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase od 8m2. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 495.000 €, 83,00 m2 cca 5960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hercegova��ka, 23/23, cg,-Ugovorna pove��ina stana 82,19m2. Prodaje se luksuzan trosoban stan u zgradi Arkadia, u kompleksu Beograd na vodi. Zgrada Arkadia poseduje obezbe��enje, video nadzor i recepciju. Stan se izdaje sa zakupcima, kupac ima obavezu da prihvati jednogodisnji ugovor....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 495.000 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka. Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji. Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 493.000 €, 112,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milana Raki��a, 6/8, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-112m2 , ugovorna povr��ina-112m2, Prelep stan u novom objektu Viva residences. U primezmlju se nalazi lobi, koji odmah ukazuje na luksuz i kvalitet gradnje i posve��enost svakom detalju udobnog ��ivota. Stan je potpuno zavr��en, nov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 97,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

EKSLUZIVNA PRODAJA RETKE NEKRETNINE ! Na izuzetnoj lokaciji u ponudi je četvorosoban stan sa pogledom na park, u zgradi iz 1976.godine. Uknjižen na 97kvm korisne površine, plus dve lođe što iznosi 105kvm. U izvornom stanju,što pruža mnogo mogućnosti za adaptaciju i renoviranje po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Neboj��ina, 3/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-117m2 , ugovorna povr��ina-117.00m2, U ponudi luksuzan ��etvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlep��ih ulica na Vra��aru - Neboj��inoj, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih pet, odr��avane zgrade novije gradnje sa modernim liftom.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 490.000 €, 398,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veliki stambeni objekat na izuzetno atraktivnoj lokaciji u blizini Palićke obale. Sastoji se od tri zasebna stana i četri apartmana za izdavanje. Građena je u dva nivoa od čvrstog materiajala. U prizemlju su dva dvosobna stana i natkrivena terasa dok je na spratu jedan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 489.000 €, 99,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Botanička bašta - Vojvode Dobrnjca lokal, 99m2, prizemlje, CG, podno grejanje, tri klime, internert, alarm, sigurnosne kamere, izlog Prodaje se moderan, luksuzan i opremljen lokal ukupne površine 99 m² (92 m² uknjiženo + 7 m² stakleni podest), sa dva ulaza i reprezentativnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 128,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite život u prostoru koji objedinjuje najbolje od dve dimenzije stanovanja - sigurnost i praktičnost stana sa komforom, privatnošću i otvorenošću koje pruža kuća. Ova jedinstvena nekretnina upravo to nudi: autentičan house-on-top koncept, upotpunjen krovnom terasom površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 480.000 €, 110,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda, prodaje se trosoban stan, funkcionalnog rasporeda. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade, orijentisan jugozapadno i izuzetno je svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 138,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gavrila Principa, u dvorisno orijentisanoj zgradi. Stan zauzima kompletnu površinu prvog sprata manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Po strukturi je petoiposoban i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od pet zasebnih....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 480.000 €, 356,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo LUX kuću, u naselju Lisović, opština Barajevo. Kuća ima tri etaže i kompletno je renovirana. Bez ulaganja, spremna za useljenje. Prizemlje: Antre, dnevna soba. Visoko prizemlje: kuhinja, pomoćna kuhinja, trpezarija, radna soba, soba, druga kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 459)