• GoHome Professional
barem 40 m2 parking interfon do 230000 eura Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 parking interfon do 230000 eura Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 parking interfon do 230000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 parking interfon do 230000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 102 nekretnina - prosečna cena 2.697 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 77m2 (62m2 grejne + 15m2 terase), u urednoj zgradi sa 2 lifta (do 8. sprata). Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoban ili čak troiposoban stan. Naime, zastakljena lođa se može pretvoriti u kuhinju (iz iskustva drugih stanara zgrade) čime bi se dobila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 parking interfon do 230000 eura zadnjih 14 dana'
189.000 €
189.000 €
220.000 €
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2. 5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dušana Vukasovića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan 55m2 (mereno 60m2) na osmom spratu odlično održavane zgrade sa liftom , centralnim grejanjem, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni.. Kompletno namešten, veoma svetao, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Šumadijska Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 7 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.626 €, 60,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Gornjačka Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Parking Kanalizacija Interfon Kumanovska Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.070 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 200.000 €, 93,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Generala Aračića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Murmanska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 189.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sutjeska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka 5.0, 177m2 (tri terase 14m2), I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi dupleks u mirnoj ulici, u naselju Bele vode. Stan se nalazi u porodičnoj zgradi koja je podeljena po vertikali i horizontali na četiri stana. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 180.000 €, 173,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Sremčica - Beogradska 5.0, kuća, 173m2, PR, Gas, klima, telefon, interfon, parking, garaža. Prizemna kuća sa dve odvojene stambene jedinice, odvojena struja dva trofazna brojila. Kuća je kompletno renovirana, u odličnom stanju , sa video nadzorom. Udaljenost od gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 98)

<< <1 2 3> >>