• GoHome Professional
barem 40 m2 najnovije klima što manji bazen pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 najnovije klima što manji bazen pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 najnovije klima što manji bazen pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 najnovije klima što manji bazen pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 210.000 €
03.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1276 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, ostave, toaleta i kupatila. Grejanje je kombinovano, sa podnim grejanjem u zajedničkim prostorijama i radijatorima u sobama. Kupci....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
28.11.2025 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 650.000 € na 450.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MEĐULUŽJE, 450.000 €, 202,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
16.03.2026 - 650.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129483, 30a, spratna, pr+l, struja, klima, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(3), dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u Jagnjilu ,koje je na oko,9 km od centra Mladenovca,novu kuću površine 202 kvm,prizemlje i sprat,uknjižen o.Stariji kuću,renoviranu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 600.000 €
29.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE Privatni wellness, bazen, pogled na prirodu – 300 m² luksuza na 14 ari Na prodaju reprezentativna luksuzna vila smeštena na prestižnoj poziciji u Nemenikućama, u samom srcu Kosmaja, uz glavni put, sa savršenim balansom privatnosti, prirode....

 
 
 
 
-35%

Promena cene sa 750.000 € na 490.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 490.000 €, 598,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 750.000 €
29.04.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Pivara površine 598 kvm, na 5,23 ara placa, grejanje na gas - podno. Sastoji se od niskog prizemlja-podrum ( predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, sa velikom natkrivenom terasom, zatvoreni bazen sa 9x3 đakuzijem, saunom 3x2 m2, kupatila,vešernice, dve pomoćne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.000.000 € na 930.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, GOLUBAC, 930.000 €, 1000,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 1.000.000 €
06.03.2026 - 930.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Vila 1000m2 sa uredjenim dvorištem 15ari plus dva pripadajuća sportska terena 9ari, komercijalnog tipa, uknjižena. Razradjen, Bed&Breakfast, sa svom opremom za posao. Odlično kotiran profil na svim kanalima prodaje (9.3 ocena). Aktivni profili na Booking-u, AirBNB,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 klima što manji bazen pala cena (15)
  • barem 40 m2 najnovije što manji bazen pala cena (1)
  • barem 40 m2 najnovije klima što manji pala cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>