• GoHome Professional
barem 40 m2 najnovije do 27 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 najnovije do 27 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 najnovije do 27 eura/m2 pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 najnovije do 27 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 25 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 28 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 46.000 € na 45.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BAČKA PALANKA, 45.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 48.000 €
14.11.2025 - 46.000 €
22.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju građevinski plac u Bačkoj Palanci ( Blok 100). Površina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja dela za potrebe puta plac će imati 1421m2. Plac se nalazi u zoni porodičnog stanovanja. Može se koristiti za stambeni objekat a može i za poslovno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 27.900 € na 25.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMČICA, 25.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 29.900 €
29.06.2025 - 27.900 €
06.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Građevinski plac,dozvoljena gradnja P+2+PK,indeks zauzetosti parcele 0,70. Front parcele ka ulici je 10 metara. Minimalna širina građevinske parcele po informaciji o lokaciji je 6 metara. Minimalna površina građevinske parcele po informaciji o lokaciji je 250 m2. Parcela je udaljena....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 297.000 € na 285.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 285.000 €, 11509,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 297.000 €
27.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja! Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni u Čeneju, na samo 4km od ulaza u Novi Sad. Parcela se nalazi direktno uz Međunarodni put koji vodi ka Čeneju i Sirigu. Karakteristike: - poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni - odlična pozicija za izgradnju salaša....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 305.000 € na 295.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UGRINOVCI, 295.000 €, 11200,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 305.000 €
27.03.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemljište površine 11200m2 (112ari). Front zemljišta prema asfaltiranoj ulici je 32m i dužina 350m. U neposrednoj blizini građevinske parcele su priključci na EMS i vodovod, a u blizini je i konekcija na gasnu mrežu. Sa parcele se, za svega nekoliko minuta, izlazi na auto-puteve Miloš....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 26.000 € na 25.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 978,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 24.000 €
12.12.2025 - 26.000 €
04.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Plac na odličnoj lokaciji za svaku preporuku 10 ari, asfalt,struja i voda pored placa,prevoz, blizu Centra agencijska provizija 2 % .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 46.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BAČKA PALANKA, 45.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 46.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju gradjevinski plac u Backoj Palanci ( Blok 100). Povrsina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja dela za potrebe puta plac ce imati 1421m2. Plac se nalazi u zoni porodicnog stanovanja. Moze se koristiti za stambeni objekat a moze i za poslovno....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 93.000 € na 75.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 75.000 €, 3100,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 93.000 €
22.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na obroncima Kosmaja, južno od Sopota u naselju Nemenikuće, zemljište sa starom ruševnom kućom. U prelepom podneblju, pitoresknih predela, okruženo manastirima, plac je lociran na asfaltnom putu, okružen kućama meštana, uz adekvatnu infrastrukturu, neophodnu....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 12.000 € na 9.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZRENJANIN, 9.500 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 12.000 €
08.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ečka – plac površine 4 ara – građevinsko zemljište. Uknjiženo. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 37.600 € na 35.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 37.600 €
04.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci. Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 do 27 eura/m2 pala cena (213)
  • barem 40 m2 najnovije pala cena (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>