• GoHome Professional
barem 40 m2 klima što manji Oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 klima što manji Oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 klima što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "barem 40 m2 klima što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.820 €, 39,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan uknjižen dvosoban stan u novoj zgradi u kompleksu sa više zgrada. Izuzetan raspored sa puno svetlosti i idealna pozicija na drugom spratu. Stan ima svoje parking mesto. U ceni ostaje komplet kuhinja, klima, komplet spavaća soba, plakar u hodniku, sve kvalitetne izrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski radijatori), tel, bez lifta, interfon, useljiv po dogovoru, uknjizen na 36 m2, starogradnja. Stan je u korektnom stanju, ulaganja su po zelji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je atraktivno tokom cele godine! Ova nekretnina je savršen izbor za: Investitore koji žele sigurnu i profitabilnu nekretninu Buduće vlasnike....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 38.000 €, 36,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2024.,

www.gsigma.rs

Dvorišni stan u širem centru grada. Stan se nalazi na uličnom delu parcele. Površine 36 m2. Kompletno renoviran. Sastoji se od jedne komforne sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila... Grejanje TA Klima Stolarija PVC.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Mirijevski bulevar Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, uknjižen stan od 36 m² na prvom spratu (nije poslednji), u zgradi (nije stan u kući). Stan je potpuno namešten, poseduje terasu, klimu, interfon i pripadajući podrum. Mesečni troškovi su oko 2.800 RSD. Uknjižen 1/1 – moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 27.000 €, 36,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvorišni stan, u blizini kupališta Štrand. -Površina dvorišnog stana je 36 m2. -Stan obuhvata hodnik, renovirano kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i jednu sobu. -Po podu se nalazi laminat, stolarija je drvena u dobrom stanju. -Grejanje je na čvrsto gorivo, kao i na struju,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 92.000 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan 36m Sr. Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 36m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 klima što manji (25035)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com