• GoHome Professional
barem 40 m2 ekskluzivan zadnjih 14 dana do 3900 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 ekskluzivan zadnjih 14 dana do 3900 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 ekskluzivan zadnjih 14 dana do 3900 eura/m2

  • Za upit "barem 40 m2 ekskluzivan zadnjih 14 dana do 3900 eura/m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.676 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • namešten
    • klima
    • 3.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 396.600 €, 101,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragana Rakića, 2/2, eg, dupleks-Stvarna površina-92m2 , ugovorna površina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan površine 92m2, trosobne strukture, smešten u mirnom i uređenom delu ulice Dragana Rakića. Stan se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 ekskluzivan zadnjih 14 dana do 3900 eura/m2'
188.700 €
188.700 €
186.000 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 435.800 €, 111,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 443.700 €, 113,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije, marketa, restorana, kafića i brojnih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 204.300 € na 206.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 204.300 €
17.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstven ekskluzivan salonski stan povrsine 109m2 sa terasom, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, ispod Tašmajdana,u održavanoj predratnoj zgradi. U zgradu se ulazi kroz prelepo dvorište, a objekat poseduje i još jedno veliko dvorište iza zgrade koje je puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 260.000 €, 107,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 . 🏡 Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m² U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 385.000 €, 247,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 530,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu površine 641m2, fronta oko 16m. Poseduje kolski ulaz, ispred kuće ima 3 parking mesta, a u dvorište može stati još 3 vozila. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 480.000 €, 12000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan gra��evinski plac na najtra��enijoj i najatraktivnijoj lokaciji- u podno��ju Kosmaja a na par stotina metara od imanja Novaka ��okovi��a Pristup direktno sa asfaltnog puta, na 500 m2 od luksuznih vila, najlep��ih privatnih ku��a i turisti��kih kompleksa. Plac je uknji��en,....