• GoHome Professional
barem 40 m2 do 78000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 78000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 78000 eura što manji

  • Za upit "barem 40 m2 do 78000 eura što manji" pronađeno 23 649 nekretnina - prosečna cena 747 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
    • do 464 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR GRADA. .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglasavamo prodaju. JEDNOIPOSOBAN STAN 36m Soko Banja, u prizemlju komplet namesten sa garazom u prizemlju zgrade, sa dvorišne strane. Odličan raspored, sa odvojenom spavacom sobom, velika terasa u prizemlju. Odmah useljiv, uknjizen. Cena 78.000e Za više detalja pozovite agenta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 78.000 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran stan sa terasom od 10m2, kod Bircaninove, jako retko u ponudi, 0652707927 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 do 78000 eura što manji'
80.000 €
77.250 €
77.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 77.870 €, 36,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u novijoj gradnji u lepom delu Adica blizu Dunava. Prvoklasni materijali i oprema. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 36,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan jednoiposoban stan na jednoj od traženijih lokacija! Nova zgrada izuzetnog kvaliteta, stan neuseljavan, potpuno opremljen novim stvarima. Vrhunska oprema. U cenu ulazi garažno parking mesto i kompletan nameštaj. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Zlatibora u okviru naselja Đurkovac, jednom od najatraktivnijih naselja na Zlatiboru Na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini Gold Gondole, skijališta Obudojevica, Avantura parka i mnogih drugih turističkih i ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan površine 36m² u modernoj i kvalitetnoj novogradnji, na 3. spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i praktičan za život, sa odličnom orijentacijom i izolacijom. Osnovne karakteristike: Površina: 36 m² Sprat: 3.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 78.260 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*PREDSTAVLJAMO VAM NAJLUKSUZNIJU I NAJKVALITETNIJU IZGRADNJU NA ADICAMA – delo vodećeg investitora koji svojim projektima postavlja nove standarde u gradnji, dizajnu i komforu. Rok završetka radova je septembar 2026. godine. Ova izgradnja se ističe besprekornim kvalitetom materijala....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 71.834 € na 75.115 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 75.115 €, 36,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 71.834 €
27.03.2026 - 75.115 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivni zastupnik prodaje BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA MOGUĆNOST KUPOVINE NA KREDIT U ponudi je savremeni kompleks u izgradnji O distrikt koji se nalazi između Borče i Ovče, idealan za porodičan život i mirnije okruženje, uz dobru povezanost sa centralnim delovima grada i Zemunom. Stan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 71.834 € na 75.115 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, OVČA, 75.115 €, 36,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 71.834 €
27.03.2026 - 75.115 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan površine 36m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade u mirnom delu naselja Slatina. Stan je funkcionalnog rasporeda i prodaje se sa kompletnim nameštajem. Lokacija stana je izuzetno pogodna – u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji poput prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Nov jednoiposoban stan na Telepu. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini srednje škole, kružnog toga, vrtića, supermarketa. Grejanje na gas. Idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje! .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderan jednoiposoban stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima u savremenoj zgradi moderne arhitekture.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na 200m od merkura i promenade odlicna lokacija za izdavanje stan opremljen bez dodatnih ulaganja 36m2 ima odvojenu spavacu sobu , zgrada nova ima lift . .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NOV, KOMPLETNO SREĐEN I OPREMLJEN APARTMAN NA ZLATIBORU, 36m2, ODVOJENA SPAVAĆA SOBA, TERASA, NASELJE MARIĆ, KOD LIDL-a, NA 10 MINUTA LAGANE ŠETNJE OD CENTRA. UZ APARTMAN IDE I PRAVO KORIŠĆENJA PARKINGA I SPA CENTRA U SKLOPU ZGRADE. ZA SVE INFORMACIJE POZOVITE 0601160670....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan po strukturi jednoiposoban na Zlatiboru ukupne površine 36,13 m2. Odlična lokacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 74.760 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Top ponuda. Nekretnina na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Blizina fakulteta (direktna autobuska linija do fakultetskog grada), banaka, marketa, pošte, restorana, škole. Stan bez ikakvog ulaganja. Sve novo u stanu, od kupatila, parketa, sobnih vrata. Prodaje se sa kompletnim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.550 €, 36,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi različitih struktura. Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala! -Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) -Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma -Sigurnosna vrata čelične konstrukcije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 74.572 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.530 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.530 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi svih struktura, urbane vile na dva sprata. Grejanje na toplotne pumpe. kvadrature stanova nisu velike odlične strukture i rasporeda. ŠIFRA 1012519 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5557 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok, mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,jednoiposoban stan na Adicama,u izgradnji.Vrlo funkcionalan i dobar kvalitet gradnje i opreme.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 74.210 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 36,20m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.160 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan dvosoban stan na Novom naselju, u mirnom delu sa puno zelenila i parkinga. Proverite i kontaktirajte nas. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.160 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan apartman na Zlatiboru, uknjižen 1/1. Odlična investicija! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. agencijska šifra: 511947 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.160 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u samom centru grada. Stan je bez ulaganja i prazan odmah useljiv. Idealna je za ulaganje novca, za izdavanje, kao i za stan na dan. 0648222148 šifra:468540 .

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 74.160 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan apartman na Zlatiboru, uknjižen 1/1. Odlična investicija, već razrađen posao izdavanja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Šifra agencije: 511947 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.190 €, 36,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 73.000 €, 36,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan po strukturi jednoiposoban ukupne površine 36 m2 u naselju Borča centar 3.Odlična lokacija.U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.982 €, 36,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona objekta, 329 stanova, 137 garažnih mesta i 54 spoljnih parking mesta. - Kompleks se nalazi na izuzetnoj lokaciji, odmah uz park "Šetalište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, IRIG, 72.400 €, 36,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju studio apartmana u Vrdniku u sklopu rezidencijalnog kompleksa koji postavlja nove standarde luksuza i komfora u srcu Vrdnika. Sama lokacija u prethodnih par godina je doživela ekspanziju na polju turizma, tako da je u narednih par godina prognoziran rapidni rast....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.320 €, 36,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121402, I/, terasa, u izgradnji. Stan u izgradnji. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.200 €, 36,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 36 m2, u strogom centru, na jednoj od najboljih lokacija u gradu, iza opštine. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa izlaskom na lođu, spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 431)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>