• GoHome Professional
barem 40 m2 do 76 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 76 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 76 eura

  • Za upit "barem 40 m2 do 76 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72 eura (malo jeftiniji)
    • 79 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 72.500 €, 40,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41381, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se lep,komforan i svetao, dvosoban stan. Sa prlepom velikom terasom za uživanje. Odlična lokacija za izdavanje kao i za život. Nova Detelinara. Blizina autobuskog stajališta, raznih marketa, kafića, apoteke. Bez ikakvih ulaganja, VREDI POGLEDATI!....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 32476, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, lokal. Lokal sa izlogom na odličnoj lokaciji, orjentisan ka ulici i ulaz u isti je takođe sa ulice. Potpuno I kvalitetno renoviran, Fid sklopka, vrhunske instalacije, trofazna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.550 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 40m², koji se nalazi u atraktivnom delu Vrnjačke Banje, u blizini Slatine. Stan je smešten na prvom spratu i prodaje se sa kompletnim nameštajem. Stan se sastoji iz: dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaca soba, hodnik, kupatilo i terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična pozicija stana! Udaljen svega tri minuta peške od pešačke zone i Dunava. Odlična gradnja. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na samom početku Telepa, izuzetna ponuda, zgrada preduseljenjem. Nekretnina gleda na dvorište, prema Dunavu, južna strana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Pozovite za sve informacije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.500 €, 40,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan fantastičnog rasporeda u zgradi koja je malo uvučena sa Bulevara patrijarha Pavla, tako da je gradska buka svedena na minimum. Nekretnina koja ne zahteva ulaganja, idealna kako za život, tako i kao investicija. U neposrednoj blizini parking (bez zone), market,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 40,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u blizini Cara Dušana. Stanu nisu potrebna veća ulaganja, odlično je pozicioniran. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Vlasnici su trenutno za opciju zamene za stan slične kvadrature na Avijaciji ili Staroj Detelinari. Za više informacija pozovite. .