• GoHome Professional
barem 40 m2 do 72 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 72 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 72 eura Najnovije

  • Za upit "barem 40 m2 do 72 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68 eura (malo jeftiniji)
    • 75 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 67.000 €, 40,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je vikendica smeštena na jednom od najlepših delova Kosmaj, idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske svakodnevice, a da su nadomak Beograd. Na placu površine 16 ari, okruženom zelenilom i čistim vazduhom, nalazi se montažna kuća od 40m², savršena za vikend odmor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 155.000 €, 40,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Beograda, pored Kalemegdanske tvrđave nalazi se prostran jednosoban stan. Stan poseduje veliku spavaću sobu,dnevnu sobu sa kuhinjom i renovirano kupatilo. Stan je dvorišno orijentisan , okružen zelenilom. Odličan je za izdavanje, ali i za udoban život, jer je u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.860 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 39,57 m² | ODLIČNA INVESTICIJA U ponudi je stan u modernoj novogradnji na Ledinama, projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet, komfor i energetsku efikasnost. Površina: 39,57 m² Cena: 2.650 €/m² + PDV Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 220.000 €, 40,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan stan u samom srcu grada, na Obilićevom vencu. Ova prestižna lokacija, nadomak Trga Republike i Knez Mihailove ulice, pruža sve što je potrebno za udoban i dinamičan gradski život, a svi sadržaji nalaze se na svega nekoliko minuta hoda. U neposrednoj blizini su škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u zgradi novije gradnje u Petrovaradinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu zgrade sa liftom i funkcionalnog su rasporeda. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nekretnina predstavlja odličnu investiciju,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u širem Centru grada u blizini Kliničkog Centra u ulici : Luja Pastera, veličine 40 kvm, na trećem spratu, grejanje na gas, ima lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Prodaje se sa stvarima,uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 119.000 €, 41,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvoiposoban stan u suterenu uredne trospratnice iz 2010. godine, smešten u mirnoj ulici sa dosta zelenila. Preko puta se nalazi Maxi, u neposrednom okruženju, i drugi mnogobrojni trgovinksi i ugostiteljksi objekti (škole, vrtići, banke). Stan je funkcionalan, sa dosta svetla....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 najnovije (1544)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?