• GoHome Professional
barem 40 m2 do 72 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 72 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 72 eura što manji

  • Za upit "barem 40 m2 do 72 eura što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68 eura (malo jeftiniji)
    • 75 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Radnickom naselju. Struktura stana: hodnik, kuhinja i spajz, dnevna soba, spavaca soba, kupatilo, dve terase. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 139.000 €
01.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.advantagebg.net

Prodajemo izuzetno funcionalan stan u najstrožijem centru grada u dvorišnoj kući koja je komplet renovirana (uradjen krov, oluci, fasada, restaurirana stolarija). Prostorije: Ulazni antre, hodnik, dnevna soba sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaca soba i kupatilo. Zbog svoje lokacije....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i nformacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.000 €, 36,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ivankovačka, Palilula, 114000€, 36m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ivankovačka, Palilula Ivankovačka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 104.632 €, 36,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju garsonjera u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 36m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 62.335 €, 36,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2022.,

www.vintimnekretnine.com

STAN NA POVUCENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU SKOLE, OBDANISTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRDJENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POSTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIZE SPRATNOSTI SA LIFTOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 36,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u održavanoj novijoj zgradi (2017), sa velikim potencijalom za uređenje po sopstvenom ukusu. Stan se sastoji od donjeg nivoa površine 37 m² i velike, prostrane terase koja pruža dodatni prostor za uživanje i kreativno oblikovanje. Ova nekretnina predstavlja jedinstvenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 218.000 €, 36,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Hilandarska 1. 5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog grada. Kompletno renoviran (košuljica, parket, PVC stolarija). Prostorije: dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 115.000 €
09.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 što manji (133081)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>