• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3700 eura opremljen najnovije što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3700 eura opremljen najnovije što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3700 eura opremljen najnovije što skuplji

  • Za upit "barem 40 m2 do 3700 eura opremljen najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3500 eura (malo jeftiniji)
    • 3800 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat. RETKO U PONUDI. Četvorosobna fantastična nekretnina na Limanu II. Komplet adaptirana nekretnina do cigle i košuljice. Rađeno je apsolutno sve....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 195.500 €, 214,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi se trosobna kuča veličine 148m2,prizemna,novija,modernog koncepta,kavalitetne gradje,sa opremom koja je u tom momentu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogucnost. Prodaje se polunamesten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima. Stan je uknjižen na 43kvm građevinske površine, mereno ima 46 kvm. Prostorije: kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 opremljen najnovije što skuplji (32)
  • barem 40 m2 do 3700 eura opremljen što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>