• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3500 eura pogodan uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3500 eura pogodan uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3500 eura pogodan uknjižen što veći

  • Za upit "barem 40 m2 do 3500 eura pogodan uknjižen što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3300 eura (malo jeftiniji)
    • 3600 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, RAČA, 40.000 €, 54557,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m jedna od druge. Parcele su poljoprivredcno zemljište. Na parceli površine 22486 m2, nalazi se deo površine 500 m2, koji je građevinsko zemljište....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 65.000 €, 39563,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Ukoliko ste želeli veliki plac u jednom komadu sada smo u prilici da vam ponudimo 4 ha, pravilnog oblika, u Misači. Plac je skoro ravan, pod minimalnom kosinom, baš kako treba. Velikom širinom je uz put. Ceo dan sunčan, održavan, idealan za sve. Pogodan za useve, voćnjake, a ko želi....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.000.000 €, 35943,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 35943m2, građevinsko zemljište kod Bogoslovije. U blizini komunalnih priključaka (voda, struja, infrastruktura u neposrednom okruženju). Mirna lokacija sa odličnim potencijalom. Pogodno za investiciju, gradnju, turizam, rekreaciju i projekte većeg obima.....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 187.950 €, 34172,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, koji ima ulaz sa magistralnog puta Niš-Prokuplje. Nalazi se u blizini Merošinske petlje i sela Aleksandrova. U okolini placa nalaze se industrijski objekti različite namene. Ukupna površina placa je 34.172m2. Ulazni front je oko 47m a dužina placa oko 730m. Pogodan....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 200.000 €, 29200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

lac se nalazi u lepom i mirnom delu naselja. Pogodan za više namena. Uknjižen. Agenc. provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 143.000 €, 28600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na obodu Kosmaja, na blagoj padini, istošno orjentisana u ponudi je ova parcela, kategorisana kao poljoprivredno zemljište. Sastoji se od 4 spojene parcele uknjižene na istog vlasnika. Povezane su kolskim putem sa makadamskim putem udaljeno oko 400m. U proceduri i planu opštine Sopot....

 
 
 
  Plac, ŠABAC, 1.500.000 €, 25066,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo nekoliko minuta od grada. Nalazi se u blizini auto-puta Ruma-Šabac. Pogodan je za sve industrijske komplekse, magacine, kao i poslovne zgrade.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 603.000 € na 570.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 570.000 €, 20100,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 603.000 €
18.03.2026 - 570.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.indomio.rs

Surcin, Petrovcic, Plac 201a Njiva Gradjevinsko podrucje Plac je pravougaonog oblika, front 63m i udaljen je 20m zemljanim putem do asfaltnog puta, struja, voda. Po informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja objekata stambene namene, trgovina, proizvodnja, usluge; plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 195.300 €, 18600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac - idealan za investiciju, domaćinstvo ili razvoj agroturizma! Prodaje se izuzetno atraktivan plac površine 186 ari, opština Sopot, sa postojećim stambenim objektima stare gradnje. Plac je smešten na mirnoj i sunčanoj lokaciji, okružen prirodom, pogodan za porodično....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 pogodan uknjižen što veći (2639)
  • barem 40 m2 do 3500 eura uknjižen što veći (4)
  • barem 40 m2 do 3500 eura pogodan što veći (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>