• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3500 eura najnovije što manji poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3500 eura najnovije što manji poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3500 eura najnovije što manji porasla cena

  • Za upit "barem 40 m2 do 3500 eura najnovije što manji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3300 eura (malo jeftiniji)
    • 3600 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 60.750 € na 63.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, INĐIJA, 63.000 €, 45,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 56.700 €
03.04.2026 - 60.750 €
15.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KUPOVINA BEZ PROVIZIJE NOVOGRADNJA U INĐIJI, UGAO SRPSKOCRKVENE I CARA DUŠANA NA PRODAJU 141 stan 9 lokala 117 garažnih mesta 33 parking mesta Stambeno-poslovni objekat spratnosti Po+P+6 na lokaciji ugao Srpskocrkvene i Cara Dušana u Inđiji. Lokacija zgrade je odlična, nalazi se na....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Delijski Vis, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.170 €
10.04.2026 - 70.570 €
24.04.2026 - 72.530 €
15.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 118.450 € na 123.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 128.750 €
13.02.2026 - 118.450 €
15.05.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007766. Prodaje se renoviran, potpuno namešten dvosoban stan u prizemlju zgrade na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Moguć je dogovor oko....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 88.800 €
15.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 132.800 € na 140.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €
15.05.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 najnovije što manji porasla cena (107)
  • barem 40 m2 do 3500 eura što manji porasla cena (7)
  • barem 40 m2 do 3500 eura najnovije što manji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>